Darkness 8: DJ Instigator interview & Destruction Derby interview & Golpe & Skais interview – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Darkness 8: DJ Instigator interview & Destruction Derby interview & Golpe & Skais interview

Ilustrační obrázek


Už budúci piatok, 25.3.2011 sa v šalianskom Metroklube uskutoční ôsme pokračovanie party Darkness. Pri tejto príležitosti sme pre vás vyspovedali anglického DJa Instigatora. V krátkom rozhovore sa napríklad dozviete o jeho plánoch do budúcna či ako veľmi sa k nám na Slovensko teší.

Instigator

1. Je nám potešením, že si s radosťou prijal naše pozvanie na party Darkness. Našou prvou zahrievacou otázkou je, či si už niekedy počul o tejto party?
Ahoj všetci! Áno, samozrejme, že som počul o party DARKNESS, dokonca veľmi veľa. Videl som skvelé line-upy s veľkými menami. Keď som počul od Psychodrums o slovenských davoch baviacich sa ľudí, povedali mi len jedno, a to, že si túto party zamilujem a nikdy nezabudnem.

2. Tvoje meno sa začalo objavovať na plagátoch rôznych akcií všade možne po
svete. Nás by zaujímala nejaká novinka, či pikoška o ktorú by si
sa chcel premiérovo podeliť práve s nami.

Môžem povedať, že v blízkej dobe vyjde špeciálny release na vydavateľstve KAOZ Extreme s dvomi spoločnými skladbami od techno legendy MARK-a EG a ďalej skladby s Psychodrums a producentom Malkem. Taktiež mám naplánovaných veľa ďalších releasov ako napríklad remix pre Jasona Littla vs. Greg Notilla, ale aj ďalšie, ktoré určite ulahodia vášmu sluchu :)

3. Prečo sa v hudbe inklinuješ práve k hardtechnu? Myslíš si, že má
tento štýl ďalšiu budúcnosť alebo jeho existenčný plamienok už len
dohorieva?

Milujem hardtechno a dúfam, že nikdy nezomrie. Verím v to, že tu bude navždy, ale záleží to na nás, pretože to máme všetko vo svojich rukách. Ľudia ho budú neustále počúvať, pokiaľ sa budú spoza rúk dobrých producentov rodiť nové a nové tracky, či promotéri budú podporovať nielen ostrieľaných „hráčov", ale aj nové talentované tváre na scéne. Naša scéna v Anglicku zatiaľ nie je tak veľká, ale veľmi tvrdo na tom pracujeme. Je vidno, že cesta hradtechna smeruje vpred. Nikdy neprestanem veriť v hardtechno, pretože som touto hudbou nadšený a to je tá vec, ktorá ma ženie vpred!

4. Dočkáme sa pri tvojom premiérovom vystúpení na Slovensku niečoho
špeciálneho? Čím nás prekvapíš?

Na túto party už mám nachystané špeciálne nové tracky z mojej produkcie. Sú to naozaj svižné beaty s hard nádychom a s veľkou silou! Tešte sa na ne...

5. Ďakujeme za rozhovor a tešíme sa na budúci týždeň, kedy to spolu
roztočíme v šalianskom Metroklube na party Darkness 8.
No ešte je tu posledná vec, ktorej sa nevyhneš a tou je tvoja pozvánka na party Darkness.

Buďte nachystaní, bude to jazda ako sa patrí, ukážem vám peklo na zemi. Keď ste DARKNESS, tak ste pripravení!!!

 

Darkness 8: Destruction Derby interview

Už budúci piatok, 25.3.2011 sa v šalianskom Metroklube uskutoční ôsme pokračovanie party Darkness. Pri tejto príležitosti sme pre vás vyspovedali nemecké „tornádo" tvorené dvojicou Hexor & Tommy Rockz aka Destruction Derby.

destruction derby

1.Ahojte chalani. Je nám potešením, že ste s radosťou prijali naše
pozvanie na party Darkness. Našou prvou zahrievacou otázkou je, či ste už počuli
niekedy o tejto party?

Áno, samozrejme. Darkness party je na hardtechno scéne veľmi známa. Vieme, že veľa známych hardtechno DJ-ov na tejto party hralo a počuli sme, že ľudia sú tam veľmi priateľskí a milí. Je nám veľkým potešením, že máme tiež tú možnosť hrať na tejto party.

2.Vaše mená sa objavujú na plagátoch rôznych akcií všade možne po
svete. Nás by zaujímala nejaká pikoška, o ktorú by ste
sa chceli premiérovo podeliť práve s nami.

Môžeme zverejniť, že v blízkej dobe vyjde náš prvý vinyl s dvomi našlapanými trackami. Práve to nám dodalo mnoho energie a na spoločných trackoch budeme pracovať ešte viac, možno aj na albume a samozrejme aj na nových projektoch. Pre tento rok plánujeme naozaj veľa špecialít, ale momentálne ich nemôžeme zverejniť. Zvyšok bude prekvapenie...

3.Prečo v hudbe inklinujete práve k hardtechnu? Myslíte si, že má
tento štýl ďalšiu budúcnosť alebo jeho existenčný plamienok už len
dohorieva?

Hardtechno preferujeme práve preto, lebo milujeme tento druh hudby. Má v sebe veľa energie, ktorá dodáva do našich duší život, a preto sa môžeme dostatočne stotožniť s týmto štýlom, čo môžete vždy vidieť v našich live vystúpeniach. V poslednej dobe bola situácia v tomto štýle naozaj ťažká, čo bolo zapríčinené z mnohých dôvodov. Veríme, že situácia nášho štýlu bude v budúcnosti lepšia. Existencia závisí na umelcoch, promotéroch, ale taktiež aj na všetkých ľuďoch, ktorí majú radi hardtechno a nenechajú tieto party zabudnuté v minulosti. Keď budú všetci spoločne bojovať, tento štýl bude živý a začne byť populárnejší v každom kúte našej planéty.

4.Dočkáme sa pri vašom vystúpení na Slovensku niečoho
špeciálneho? Čím nás prekvapíte?

Samozrejme. Vždy skúšame počas našich setov robiť niečo špeciálne. Určite je to vždy špeciálne intro, špeciálne nové zvuky známe tvrdosťou a veľa energie v typickom štýle Destruction Derby!

5.Ďakujeme za rozhovor a tešíme sa na budúci týždeň, kedy to spolu
roztočíme v šalianskom Metroklube na party Darkness.
Ešte je tu posledná vec, ktorej sa nevyhnete a tou je vaša špeciálna
pozvánka na party Darkness, či už formou textu, básničky, to už
necháme na vás... :)

Voláme na všetkých ľudí na Slovensku, Maďarsku, Rakúsku a ostatných krajinách v Európe! Príďte 25.3.2011 na DARKNESS do Metroklubu Šaľa! My vám môžeme sľúbiť, že nikto nebude ľutovať a nikdy nezabudnete na túto party! Každý môže pomôcť udržať DARKNESS na žive, stačí len váš malý krôčik, čo bude veľký krok pre party DARKNESS! Dúfame, že sa tam stretneme v hojnom počte priatelia. Tešíme sa na vás, Destruction Derby aka Hexor & Tommy Rockz!

 

Darkness8: Golpe & Skais interview

Už tento piatok, 25.3.2011 sa v šalianskom Metroklube uskutoční ôsme pokračovanie party Darkness. Pri tejto príležitosti sme pre vás vyspovedali našich českých hostí Golpeho a Skaisa.

GolpeSkais

1.Ahojte chalani. Je nám potešením, že ste s radosťou prijali naše
pozvanie na party Darkness. Golpe, ty si už na jednom Darknesse hral a Skais, ty patríš k pravidelným návštevníkom. Našou prvou zahrievacou otázkou je, čo si o tejto party myslíte vy - naši susedia?
GOPLE
: Ahoj, o Vaší party kolují jen samé dobré věci a sám vím, že tuto party dělají srdcaři, kterým v těchto dílech nepodlomí nic jen tak kolena o čem se mohlo hodně partypeople přesvědčit po jednom nezdaru. Už jsem měl štěstí na jednom z těchto dílu hrát a rád na tento díl vzpomínám.
SKAIS: Ahoj, potěšení je na mé straně, že mohu dojet na nejznámější HT akci u vás na Slovensku.
Od třetího dílu Darkness jezdím na všechny.

2.Nás, ale i návštevníkov Darkness party by zaujímali nejaké pikošky, o ktorú by ste
sa chceli premiérovo podeliť práve s nami.
GOLPE
: Bude mi vycházet v nejbližší době release na Audiocode u DJ Lukase, kde mi delal remix Viper XXL, u Buchechi na Kube recs a zatim nepotvrzený release u OBIho na Distorted. Po lete chceme udelat dalsi dil Bash beats, ale ve vetsim podani, ale to je zatim jen v nasich hlavach:)
SKAIS: Novinku či pikošku žádnou nemám. Snad jen že 22.4.2011 proběhne na Favále Hardtechno Provincie, kterou pořádám s přáteli, kde bych chtěl všechny pozvat.

3.Skaisi, ty si ako DJ začal, dá sa povedať, len pred nedávnom. Prezraď nám zatiaľ tvoj dosiahnutý vrchol.
SKAIS
: Poslední akce, které jsem se zúčastnil byl Handshake, kde bylo asi 800lidí. Byla to moje největší akce na které jsme zatím hrál. Co se týče zahraničí, tak Darkness bude moje první.

4.Prečo v hudbe inklinujete práve k hardtechnu? Myslíte si, že má
tento štýl ďalšiu budúctnosť, alebo jeho existenčný plamienok už len
dohoriava?
Golpe
: Hardtechno je pro mě jako jídlo, které můžete jíst stále a nikdy se nepřejite, od začátku kdy jsem ho ochutnal, tak my dodává energii a přetrvává ve mně nějaký ten náboj, který jen tak ze mě nevystřelí. Hraji i klasické a moderní techno, ale tohle je pro mě prostě number one. Dle mě hardtechno jen tak nevymyzí, jen prostě bude jednou nahoře a jednou dole, tak jako je to se vším...
SKAIS: Tak já osobně sám nevím co přesně hraji. Je to takový miš maš všeho. Ale téměř vždy hodim několik tracků HardTechna, protože ho zbožňujem. Myslím si, že HT má budoucnost. Je to jak s módou. Ta se, také vždy opakuje jen se obmění něčím novým. Zrovna v CZ si myslím, že se HT trochu zvedlo.

5.Dočkáme sa pri vašom vystúpení na party Darkness niečoho špeciálneho? Čím nás prekvapíte?
GOLPE
: Připravuju si určitě rychlejší a tvrdší set než hraji v ČR, protože vím, že na Slovensku to mají rádi tvrdě a na doraz:) Dokončuji nějaké nové tracky, které bych určitě chtěl zařadit do tohoto setu.
SKAIS: Téměř po každé,než jdu někam hrát, nakoupím nějaké nové tracky. A každý den zkouším, protože 25.3 to bude na ostro. Určitě začnu na 140BPM a pomalu se dostanu na 200 BPM.

6.Ďakujeme za rozhovor a tešíme sa o tri týždne, kedy to spolu
roztočíme v šalianskom metroklube na party Darkness.
Ešte je tu posledná vec, ktorej sa nevyhnete a tou je vaša špeciálna
pozvánka na party Darkness, takže?
GOLPE
: Pojďme podpořit premierové vystoupení Destruction derby a Instigatora na Slovensku, tahle noc určitě bude stát za to a rozhodně bude na co vzpomínat, jelikož na Slovensku je vždycky o prdel postaráno:)
SKAIS: Chtěl bych pozvat především všechny z České Republiky, kteří hardtechnem žijou. Myslím si, že se chystá rekordní počet českých návštěvníků, a měli by od slov jít k činům a podpořit Darkness. Destruction Derby stojí za to.

Darkness 8
25.03.2011
Metroklub Šaľa
21:00 - 06:00
Entry: 10€

DJs:
Destruction Derby aka Hexor & Tommy Rockz /live/ (Nemecko)
Instigator (Anglicko)
Golpe (Česko)
Tronic vs. Lenzy
Sepromatiq
Hogar
Skais (Česko)

Darkness 8

Zdieľať na: 
Publikované: 22. marca 2011 v 12:23 – videné: 1599x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,