CONTACT 25.12.2008 - VIANOCE SÚ LEN RAZ ZA ROK - LAST INFO – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

CONTACT 25.12.2008 - VIANOCE SÚ LEN RAZ ZA ROK - LAST INFO

Ilustrační obrázek

3 stage, bezmála 20 djs, kvalitná elektronika, výborný zvuk, neopakovateľná atmosféra. To je Contact ako ho už poznáte. Ten ďalší vám otvorí brány už za pár momentov. Toto je posledné info.
Hneď ako sa ráno zobudíte po Štedrej večeri a začnete šmatlať po izbe plnej darčekov, skôr ako zapadnete do gauča a pustíte si mozgové výmoli našich komerčných televízií spomeňte si, že ten večer sa niečo deje. A to čo sa bude diať bude naozaj stáť za to.

Jedna z najlepších súčasných kluboviek, konajúca sa pravidelne v útrobách legendy slovenských klubov - v šalianskom Metroklube onedlho opäť otvára svoje brány. 3 tanečné parkety ponúknu opäť pestrú zmes elektroniky štýlovo zaradených do techno, pogressive a hard sound. O túto parádičku sa postará skoro 20 djs vrátane hostí zo zahraničia.

C

Prinášame vám vyjadrenia niekoľkých djs k tejto party.

ERROL DIX (at):
Na party kde bude oslavovať Miss Rodez svoje narodeniny môžete očakávať veľa dobrého funky drifty techna s množstvom rozmanitých zvukov, ktorými vás prevediem svojou jazdou na techno floore. Nemôžem sa dočkať na tých všetkých bláznivých ľudí na jednom z mojich najväčších udalostí decembra, s dobrými umelcami vo veľkom klube. Dúfam, že vás všetkých uvidím na Contacte.

Djane Heaton (cz):
Ahoj, zdraví Vás Heaton. Pokud máte obavy, že pod stromečkem nenajdete vše, po čem toužíte, nezoufejte a přijďte si pro další nadílku ve formě té nejlepší hudby, kterou rozezvučím v Metro clubu 25.12. s mnoha dalšími DJs. Nač omývat stále u televize ty stejné pohádky s cukrovím na klíně, když může být Boží hod vánoční tak progressivní... Těším se na Vás, jelikož jste to zejména Vy, s kým si společně "zakoleduji" Cya!

C

Marco O (cz):
Ahoj, zdravím Vás. Po výborném festivalu Rudava se těším na slovenské publikum v klubu Metro. Klub navštívím poprvé a jsem velice zvědavý co mě čeká. Doufám že si to všichni pořádně užijem. Uvidíme se brzy!!!!!! Mějte super vánoce.

Kizzah:
Teším sa na každého návštevníka tejto vianočnej super akcie, prídťe sa zabaviť aj na hardsound stage, kde to spolu roztočíme v pravej hardstyle atmosfére.

Blade:
No dúfam, že všetci si pod stromčekom nájdete kopec potítok a uterákov (nezabudnite doedoranty) a samozrejme kopec energie , lebo ich rozhodne počas môjho setíku budete potrebovať! Niesom si istý, či som počas roka dosť poslúchal, ale ak náhodou áno a ten fúzatý ujo mi donesie to, čo od neho očakávam, tak to možno v Šali premiérovo rozbalíme live! Smažulky traste sa! Vidíme sa 25.12. v pekle!

Miss Rodez:
Oslava mojich narodenín bola vždy zverina party. Teraz budem oslavovať v Metroklube, kde chodí pravidelne veľa skvelých ľudí. Ak sa tieto dva elementy spoja verím, že 25. decembra zažijeme úžasnú akciu v priestoroch, kde vždy vládne viac ako rodinná atmosféra, čo je základ kvalitnej zábavy. Pijem sladké dííík......:o) to bol joke. Ja nepijem..

C

Aniko Tomowitch:
Nezabudnite, že prepchávať sa sladkosťami a všetkým tým dobrým Vianočným jedlom nie je najzdravšie. Verím, že tak nebudete robiť aj vo štvrtok v noci, keď sa je treba ísť baviť. Dúfam, že nebudete sedieť na zadku a že aj môj sound v tento večer poteší a prispejem tým k vašej Vianočnej atmosfére dobrej party. A na zdravie :)

Superfly djs:
Čo dodať. No do kolien priatelia. A na zdravie tiež.. See Ya! bzzz

C

Lenka:
Akože úplne najviac.../inak neberiem antikoncepciu

Lokácia/Klub:
Metroklub sa nachádza asi 10 minút pešo od vlakovej stanice na námestí A. Dubčeka 1, s vchodom v blízkosti supermarketu Jednota.

METRO

Doprava:
Doprava cez sviatky nie je nijako drasticky zmenená a všetky linky autobusov či vlakov premávajú podľa sviatočného grafikonu. Ak vám do Šale nevedie z vášho mesta priamy spoj, najideálnejší je prestup na Hlavnej stanici v Bratislave. Odtiaľ premávajú vlaky do Šale takmer nepretržite a cesta trvá cca 40 min. Viac info ako aj autobusové spoje nájdete na tomto linku ( cp.atlas.sk/jrcis.asp?p=AT )

Parkovanie:
Pokiaľ sa rozhodnete prísť autom, veľké parkovisko sa nachádza len pár metrov od klubu, v blízkosti čerpacej stanice G&G.

Štart:
Akcia sa začína o 21.00 hod, kedy na oboch flooroch začne starter dj svoj set. Ak chcete chytiť voľné stoly, nenechajte nič na poslednú chvíľu a príjemne sa nalaďte už od samého začiatku.

Vstup:
Na tento diel Contactu sa môžete dostať len zaplatením vstupného - 280,-sk (9 eur) priamo pri vstupe do klubu. Následne vám bude udelená návratka v podobe jednorázovej pásky na ruku so špecifickým symbolom.

Akreditácie:
Všetky akreditované osoby, ako aj výhercovia voľných vstupov sa prihlásia pri vchode k overeniu totožnosti.

Šatňa: Bude fungovať za poplatok 10,- Sk.

Bezpečnosť:
V rámci vlastnej bezpečnosti nenoste do klubu žiadne zbrane ani iné predmety tomu podobné. Pri zistení vám takéto predmety budú preventívne odobraté. Nenoste tiež do klubu vlastný alkohol, ani iné nápoje. Vyvarujte sa zbytočným drahým veciam, zoberte si len to najpotrebnejšie.. (OP, mobil, kľúče...) Na akciu bude dozerať bezpečnostná služba. Nebojte sa im ohlásiť prípadné oprávnené argumenty skôr, ako vec vyústi v zbytočný incident. Dodržujte pitný režim :)

C

Lineup: Časový rozpis vystúpení jednotlivých djs sa dozviete už štandardne až v klube.

Last info:
Napriek party nabitému mesiacu veríme, že ste si mnohí zachovali priazeň k tejto šalianskej klubovke, opäť sa ako vždy zídeme v hojnom počte a spoločne si užijeme túto noc posledného Contactu v tomto roku. Prinášame vám kvalitnú hudobnú produkciu vo Vianočnom feelingu a veríme, že opäť neodoláte a nevynecháte ani tento diel.

Contactujeme sa teda už tento štvrtok.

CONTACT X-mass X-clusive
Location: METROklub /Šala /Slovakia
Date: 25.12.2008 (Thursday/štvrtok)
Start: 21.00h
Entry: 280 skk / 250 czk / 9 euro
Lineup:

techno stage:
JOAKIM ANTONIADIS aka VAN BASS /at vs. ERROL DIX /at
HAMMOND /hu
MARCO.O /cz
MIMO /sk
SUPERFLY DJs /sk
HELLSEEKERS /sk

Mystica stage:
HEATON /cz
MISS RODEZ /sk
LACERTA /sk
ANIKO TOMOWITCH /sk
TANYA /sk

Hardsound stage:
ENHANCER /sk
GREGI /sk
RIJAY /sk
BLADE /sk
KIZZAH /sk
BIKSI /sk

After party:
Že vraj u Alenky na byte... :)

 

Zdieľať na: 
Publikované: 23. decembra 2008 v 09:20 – videné: 1453x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,