CHCETE POHODU KAŽDÝ DEŇ? SPESTRITE SVOJE KAŽDODENNÉ PRÍBEHY S NOVÝM BALÍKOM NÁLEPIEK A EXKLUZÍVNOU SLOVENSKOU KOMUNITOU POHODY NA VIBERI. – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

CHCETE POHODU KAŽDÝ DEŇ? SPESTRITE SVOJE KAŽDODENNÉ PRÍBEHY S NOVÝM BALÍKOM NÁLEPIEK A EXKLUZÍVNOU SLOVENSKOU KOMUNITOU POHODY NA VIBERI.

Ilustrační obrázek

RakutenViber (jeden zo svetových lídrov na trhu textových aplikácií) aj tento rok pokračuje v spolupráci s festivalom Pohoda, ktorý je jeho prvým partnerom na Slovensku. Festival Pohoda si na tomto obľúbenom messengeri založil minulý rok Pohoda Festival OfficialCommunity a chatbot-a a teraz sme vytvorili ďalšiu komunitu „Pohoda Festival Slovensko" ako aj nový balíček nálepiek (stickerpack).

pohoda

Pôvodná komunita „Pohoda Festival Official" bude aj naďalej prinášať novinky a zábavné fakty pre zahraničných návštevníkov v angličtine, zatiaľ čo nová komunita „Pohoda Festival Slovensko" sa zameria primárne na followerov u nás a budeme sa im na nej prihovárať v slovenčine s lokálnym obsahom. V tomto roku plánuje Pohoda na Viberi prinášať aj exkluzívne rozhovory s umelcami počas festivalu v rámci oboch komunít. O ktorých umelcov pôjde, zistíte v najbližších týždňoch tým, že sa pripojíte ku komunite tu:

Pohoda Festival Officialcommunity: https://vb.me/11e369

Pohoda Festival Slovensko komunita: https://vb.me/77d38f

Nový balíček nálepiek je k dispozícii na stiahnutie od štvrtka 13. júna a bude stiahnuteľná počas troch mesiacov od spustenia. Stickerpack navrhla naša dvorná dizajnérka Tereza Maco (víťazka Národnej ceny za komunikačný dizajn). Nálepky budú k dispozícii v slovenskej a anglickej verzii. Vzhľad stickerov sa nesie v súlade s našou tohtoročnou vizuálnou identitou a je založený na jednoduchých tvaroch a žiarivých farbách. Mnohé zo samolepiek môžu byť použité na uľahčenie a zrýchlenie každodennej komunikácie, čo reprezentujú heslá ako „Vidíme vás", „Ahoj", „Vďaka", „Áno", „Nie", „Yeah" a mnohé ďalšie. Najbežnejšiu festivalovú komunikáciu zatraktívnia a zefektívnia pekne graficky spracované heslá ako „Zľava od zdravého chlapa !!!", „Chcem Pohodu každý deň", „Poďme na pivo", „Kde je váš stan?". Tohtoročnou špecialitou je nálepka „Recycle", ktorá chce povzbudiť ľudí, aby recyklovali odpad na festivale aj doma.

Pohoda ViberStickers neostanú len na Viberi, ale použijeme ich aj na tohtoročnom merch-i. Detské tričká a piny budú obsahovať niektoré z nálepiek a budú na predaj počas festivalu v Pohoda shope a po festivale online na adrese www.pohodafestival.sk/shop.

Minulý rok si ľudia stiahli balík Pohoda StickerPack od štúdia Milk viac ako 385 tisíckrát. Nálepky boli použité v takmer milión správach. Skvelé minuloročné výsledky nás motivujú, aby naša spolupráca priniesla radosť ešte väčšiemu počtu ľudí. Buďte medzi prvými, ktorí sa prihovoria priateľom použitím našich najnovších nálepiek, ktoré si môžete stiahnuť tu:

Balík nálepiek v angličtine: https://vb.me/34469c

Balík nálepiek v slovenčine: https://vb.me/1ce863

Pohoda chatbot je k dispozícii v anglickom aj slovenskom jazyku a môže vás informovať o novinkách festivalu na základe vašich osobných hudobných preferencií. Chatbota môžete sledovať tu: vb.me/097b97

pohoda stickers

RakutenViber
RakutenViber spája ľudí - bez ohľadu na to kým sú alebo odkiaľ sú. Vyše miliarda používateľov na celom svete má prístup k širokému spektru funkcií, medzi ktoré patria rozhovory používateľov, videohovory, skupinové správy alebo aktualizácie a diskusie s obľúbenými značkami a celebritami. Používateľom ponúka všetky nástroje, aby sa mohli bezpečne vyjadrovať. Viber je súčasťou Rakuten Group, svetového lídra v elektronickom obchode a finančných službách. Registráciou v spoločnosti Viber si môžete vychutnať najlepšie komunikačné skúsenosti na svete.

Festival Pohoda

Spájanie je najvýraznejším spoločným menovateľom Viberu a Pohody, keďže aj na našom festivale ide o stretávanie ľudí ako aj rozličných hudobných žánrov (alternatíva, indie, elektronika, worldmusic, punk, klasika) či ďalších foriem umenia - literatúra, tanec, vizuálne umenie, film, divadlo. Pohoda získala dve ceny na tohtoročných European Festival Awards - Take a StandAward a Awardfor Excellence and Passion, ktorou porota EFA ocenila prínos pre scénu na Slovensku a v Európe Michala Kaščáka. Okrem toho sme si minulý rok odniesli z EFA ocenenie GreenOperationsAward.

Potvrdení umelci Pohody 2019:
LiamGallagher, LykkeLi, TheRoots, Skepta, The 1975, Mac DeMarco, Charlotte Gainsbourg, Mac DeMarco, Lianne La Havas, Mura Masa, Michael Kiwanuka, DeathGrips, JeffMills, LolaMarsh, MorganHeritage, Little BIG, Vitalic, SofiTukker, TOKiMONSTA, Calypso Rose, Dimension, Amadou&Mariam and TheBlindBoys of Alabama, ThePlasticPeople of theUniverse&Filharmonie Brno, Donny Benét,Bolo nás jedenást', AkuaNaru a ďalší

Viac informácií nájdete na: www.pohodafestival.sk
Lístky na Pohodu 2019 si môžete kúpiť tu: www.pohodafestival.sk/sk/shop
www.pohodafestival.sk/Facebook / Twitter / YouTube / Instagram/Spotify/ Deezer /Viber

Zdieľať na: 
Publikované: 17. júna 2019 v 11:17 – videné: 80x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,