BEAUTIFUL THINGS PRINÁŠA LEGENDU Z LEGIEND! DJ Tiesto v Bratislave!!! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

BEAUTIFUL THINGS PRINÁŠA LEGENDU Z LEGIEND! DJ Tiesto v Bratislave!!!

Ilustrační obrázek

Po dvoch pekných skúsenostiach si opäť svoju DJ-skú cestu nasmeroval na Slovensko človek, ktorý sa zaslúžil o veľký rozmach elektronickej hudby na celom svete. Štrnásty september 2008 bude patriť živej legende svetovej elektronickej scény. Dovoľte, aby sme Vám predstavili bohatú karieru tejto „Legendy z Legiend".

Beautiful Things Presents Tijs Verwest alias DJ TIESTO

Tiesto vlastným menom Tijs Verwest sa narodil v malom holandskom mestečku Breda. Už ako malý chlapec sníval o tom ako bude baviť ľudí svojim hudobným vystúpenim. V štrnástich rokoch sa preniesli sny do skutočnej reality a Tijs začal baviť ľudí na miestnych parties v domovskej Brede. A ako osud vie byť pekný, tak sa zachoval i k tomuto teenegerovi, kedy dostal ponuku ako resident klubu The Spock. Tento klubový priestor mu výborne sadol a Tijs začal pomaly rozvíjať svoj špecifický zvuk, ktorý v neskoršej dobe nazval Sound Of Tiesto.

V rokoch 1993 a 1994 pohltil Holandsko nový hudobný žáner Trance. Nová výzva zaujala Tijsa natoľko, že začal s produkciou tohto žánru. Svoje prvé úspechy sa dostavili na ďalší rok, keď Tijs dostal ponuku na kompiláciu Forbidden Paradise pre rotterdamský label Basic Beat Recordings. Touto dobou zasvietilo po prvýkrát na pultoch predajní meno Tiesto. Jeden z dôležitých faktorov bolo spojenie s Arny Binkom a založenie vlastného labelu Black Hole Recordings, na ktorom vyšla prvá kompilácia Magic Muzik - First Flight. Magic Muzik ako kompilácia uzrela šesť edícii a v roku 1999 ju nahradila jej slávnejšia In Search Of Sunrise, ku ktorej sa ešte bližšie dostaneme.

music

Čas pokročil a Tiesto pripravil svoj debutový album In My Memory, kde prvýkrát mohli fanúšikovia počuť skladby ako Close To You, Flight 643, Lethal Industry, Urban Train a samozrejme In My Memory. Na albume sa veľkým dielom podieľalali aj vokalistky Jan Johnston, Nicola Hitchcock a Kirsty Hawkshaw.


Na prahu nového milénia v rokoch 2003 - 2004 zažil Tiesto doposiaľ vrcholy svojej kariéry. Prvý zázrak bol vypredanie futbalového štadiónu miestneho klubu Vitesse Arnhem, ktorý nezaplnili futbalový fanúšikovia, ale naopak plný do posledného miesta vyznávačmi elektronickej hudby. Ešte v mnohých rozhovoroch Tiesto zvykne spomenúť túto údalosť, kedy uvidel tancujúcich 25 000 ľudí na svojom Tiesto In Concert. No ešte väčší úspech sa dostavil keď hral na otváracom ceremoniále Olympijských hier v Aténach, kde ho sledovalo 70 000 ľudí a miliardy ľudí pri televíznych obrazovkách po celom svete. K tejto veľkej údalosti venoval aj album Parade Of Athletes. Následne vychádza ďalší Tiestov album Just Be s mnohými úspešnými skladbami ako Love Comes Again, Traffic, Nyana a s hymnou Adagio For Strings, ktorú spravil na námet skladby Williama Orbita. A aby sme vyčerpali všetky informácie z tohto obdobia, tak v týchto rokoch sa stal Tiesto najlepším DJ-om sveta a získal mnohé ocenenia, napríklad MTV Music Awards za najlepšieho elektonického autora a najpopulárnejšieho DJ-a súčasne.

music

Aktuálnu tvár tohto producenta predstavuje album Elements Of Life, kde Tiesto predstavil zem, vietor, vodu a oheň ako pôsobiace elementy na jeho sound. Celosvetová tour tohto albumu viedla od Nového Zélandu až po pláže latínskej ameriky. Elements Of Life zvolili za 'Best Electronic Dance Album' na prestížnej Winter Music Conference v Miami.


Svoju producentskú tvár predstavil pod mnohými projektami, ktoré tiež stoja za veľké povšimnutie. Za jeho najväčší projekt môžme považovať spoluprácu s Ferry Corstenom na projekte Gouryella, pod ktorým vyšli mega skladby ako Ligaya a Walhalla. Pod značkou Kamaya Painters sa takisto skrýva Tiesto a tentoraz spolu s nim aj Benno De Goeij. Výbornu skladbu Eternity zdobí spolupráca s Armin Van Buurenom pod projektom Alibi. Ako svoj vlastný projekt uviedol Tiesto v roku 2000 pseudonym s názvom Allure, pod ktorým vydal skladby No More Tears a stále ešte „novšiu" Somewhere Inside Of Me.


Čo sa týka remixovej stránky tohto holandského producenta, tak nesmieme zabudnúť na jeho úspešný remix skladby Delerium feat. Sarah McLachlan - Silence. Tento remix sa držal neskutočných osem týždnov v UK Top 10 Chart. Samozrejme nezabúdame ani na skladbu Andain - Beautiful Things, ktorá sa stala po istom čase hymnou celej party Beautiful Things.


Kedže spomínaná párty Beautiful Things dostala označenie ako In Search Of Sunrise 2008 World Tour, tak si túto úspešnú kompiláciu priblížime bližšie. Prvá edícia vyšla v roku 1999 na ktorej sa objavili mnohé klasiky. Môžme spomenúť napríklad skladbu Billie Ray Martin - Honey vo verzií od Chicane. Druhá edícia s veľkým hitom Touch Me bola nahrávana v Sydney. Táto skvelá myšlienka sa ukázala ako správna a v poradí tretí In Search Of Sunrise dostal už podtitulok Panama. Od štvrtej edícii táto kompilácia vychádza ako 'double CD' a svoje „východy slnka" smerovala na miesta ako Latin America, Los Angeles, Ibiza a najnovšie Asia. In Search Of Sunrise 7 Asia vyšiel začiatkom júna. Obsahuje skladby od mnohých výbornych producentov ako Andy Duguid, Airbase, Sied Van Riel, Carl B a nový Tiestov remix skladby Ride. Určite mnohé z nich zahrá aj vo svojom performance v Bratislave.

http://www.youtube.com/user/officialtiesto

O tomto pánovi by sa dala napísať snaď celá kniha všetkých možných úspechov a zážitkov s jeho bohatej kariéry. Každopádne TIESTO ponúkne 14. septembra jeden nezabudnuteľný zážitok na ktorý ste všetci pozvaný.

Ladies and Gentlemen Please Welcome

Wate Exclusive For Beautiful Things

14.09.2008 Beautiful Things presents TIESTO - In Search Of Sunrise 7 Asia
Marcus Schossow, Giuseppe Ottaviani, Nifra, Pico
Dopler, Bratislava, Slovakia
Ticket: 1600.- Sk Dancefloor, 2700.- Sk VIP

05.09.2008 Mini Beautiful Things Warmup
Fester, Pico
Radosť music club, Bratislava, Slovakia
Ticket: 100.- Sk

BT 2008, s. r. o.
www.cosmopolit.sk, idj.cz/pico

music

Zdieľať na: 
Publikované: 20. augusta 2008 v 09:47 – zdroj: beautiful things – videné: 2172x – komentárov: 2 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

Tiëstina

Tiëstina 20. 12. 2008 v 12:49
Tiësto is the best! RESPECT

ato_boss

ato_boss 25. 8. 2008 v 20:19
no keby listky este boli =/


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3442

MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAveWheres the Moon

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,