Beautiful things presents 05.04.2008 BLANK & JONES in Dopler Club! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Beautiful things presents 05.04.2008 BLANK & JONES in Dopler Club!

Ilustrační obrázek

Už 5. apríla sa clubberi môžu tešiť na tento rok v poradí druhú kvalitnú trance párty, ktorá sa opäť ponesie pod značkou Beautiful Things. Tanečný parket klubu Dopler bude v tento večer naplnený tou najlepšou tanečnou hudbou. Trancovú energiu rozprúdia slovenskí DJi PICO, Fester a taktiež DJ Jet Fever z Českej Republiky. Hlavnými hviezdami večera sa premiérovo po prvýkrát na Slovensku predstavia legendárne známi producenti a DJi z Nemecka, duo hovoriace si Blank & Jones.

Blank and Jones spin Paris Hilton Party - interview


Toto duo vzniklo v Nemecku v Kolíne nad Rýnom a skladá sa z dvoch členov, ktoré tvorí Jan Pieter Blank (narodený 15. júna 1971) a René Runge (narodený 27. júna 1968), lepšie známy ako DJ Jaspa Jones. S produkciou im príležitostne pomáha aj producent Andy Kuafhold.

To, že sa o dvojici Blank & Jones hovorí už ako o legende, ktorá poznačila históriu elektronickej hudby naznačuje aj ich veľmi pestrá producentská minulosť. Doposiaľ vydali deväť albumov a viac než 20 singlov od vydania ich historicky prvého singlu „Sunrise" v roku 1997. Taktiež aktívne pokračujú vo vysielaní v niekoľkých radio show v Nemecku.

music

V roku 1997 táto dvojica spravila krok vpred nie len singlom Sunrise, ale aj množstvom ďalších trackov z ich produkcie. 13 z ich singlov sa dostalo do nemeckej TOP 50 hitparády a 3 z nich dokonca do TOP 20. Každý z ich albumov dosiahol priečky v TOP 50, z ktorých dva sa vyšplhali dokonca do TOP 10. Rovnako zabodovali trojicou trackov v 3 rôznych rebríčkoch súčasne. V rebríčku TOP 10 albumov, singlov a výberoviek, kde v každom jednom uspel naraz jeden z ich vlastných trackov.

music

Blank & Jones sa počas ich dlhoročnej kariéry spojili s mnohými medzinárodnými hviezdami ako je spevák Robert Smith zo skupiny The Cure, ale i ďalšími známymi vokalistami ako sú Anne Clark, Sarah McLachlan či Claudia Brücken (Propaganda). Ich hlasy boli rovnako zvečnené v trackoch z produkcie Blank & Jonesa, čím išli svojou cestou až za hranice tanečnej hudby. Ďalším dôkazom ich všestrannosti je účasť na kompilácii zo série Café del Mar a taktiež ich fantastické chill-outové albumy Relax, Relax Edition 2 a posledne v roku 2007 vydaný 2 CD chill-out album Relax Edition 3.

Blank & Jones - City Light

Vydanie singlu "A Forest" a sprievodného albumu Monument v USA priviedlo Blank & Jonesa k získaniu si veľmi solídnej základne fanúšikov i za Atlantikom.

V čase, keď mali vydaných sedem albumov, 3 mix albumy (The Mix 1-3) a 15 singlov priviedlo B&J a kolegu Andy Kaufholda k momentu, kedy sa rozhodli zhromaždiť ich dlhoročnú produkciu a najkvalitnejšie tracky, resp. najväčšie hity vydať na albume nazvanom The Singles. Toto CD naplnené najväčšími úspechmi a najsilnejšími trackmi Blank & Jonesa naviac obohatili dvomi úplne novými skladbami, vytvorenými špeciálne pre tento album. Týmto chceli urobiť ďalší krok vpred predtým, než sa rozhodli posunúť na novú hudobnú pastvinu.

music

Vyše 20 trackov obsahuje zbierka singlov albumu The Singles, väčšina z nich vytvorených priamo osobne Blank & Jonesom. Zahŕňa skladby počnúc prvým singlom Sunrise až cez veľké hitové pecky Desire, DJ Culture či Beyond Time a do spolupráce vstúpili aj vokalisti ako Elles DeGraaf v tracku Mind Of The Wonderful, Claudia Brücken v skladbe Unknown Treasure a Steve Kilbey (The Church) v Revealed.

Blank & Jones - DesireAbsolútnym zážitkom pre fanúšikov Blank & Jonesa bude v klube Dopler nepochybne novo pozmenená verzia skladby Nightfly, ktorú títo DJi premiérovo odohrali v marci roku 2007 v Miami na akcii Winter Music Conference. Do varu clubberov však môže dostať aj výborný hit Somebody, prípadne Catch, ktorý je založený na skladbe od Kosheen z roku 1998 a vokály pre tento track vytvorila opäť fantastická Elles DeGraaf. Spomínané skladby neboli zremixované, len prerobené, resp. oživené. Cieľom bolo ponechať rovnaké pocity z každého pôvodného tracku. Ako vysvetlujú Blank & Jones "chceli sme, aby zneli rovnako ako keď sme ich vyprodukovali, len čistejšie, je to rovnaké ako keď po rokoch natriete farbu znovu. Nezoškriabete ju, len ju obnovíte". Takáto láskyplná pozornosť v zmysle pre detail je pre Blank & Jones typická. A to z nich robí umelcov akými sú dnes, pripravených, schopných vidieť a interpretovať hudbu v tom najkvalitnejšom podaní.

Blank & Jones - The NightflyBlank & Jones remixovali mnoho známych trackov aj iným producentom ako sú napr. Fragma, Dune, Pet Shop Boys, RMB, Chicane, Mauro Picotto, SASH!, Dario G, United Deejays a pod.

Chicane - Love on the run (Blank & Jones remix)To, že Piet Blank & Jaspa Jones sú uznávaní DJi a producenti nie len u fanúšikov, ale aj u kolegov dokazuje to, že i na skladby z ich produkcie vytvorilo množstvo uznávaných medzinárodných DJov/producentov remixy a na mysli mám také mená ako ATB, 4 Strings, Airwave, Cosmic Gate , Paul van Dyk, Marco V, Taucher, Perry O Neil, Mauro Picotto, Kay Cee, The Thrillseekers, Mark Norman, Jam & Spoon, Solid Sessions, Wippenberg, Saints & Sinners, Komakino, Thomas Schumacher, Sunbeam, Hiver & Hammer, Martin Roth, Ron Van Den Beuken a mnohí iní.

,isoc

Blank & Jones si už zahrali v mnohých krajinách sveta, napr. v Kanade, Mexiku, USA, Austrálii, Poľsku, Česku, Nemecku, Holandsku, atď. Pochopiteľne v rámci ich vystúpení nechýbali na rôznych veľkých eventoch ako sú Mayday, Nature One, Love Parade či Trance Energy. V roku 2006 ich absolútne bravúrne vystúpenie mohli zažiť návštevníci akcie Transmission v Prahe. Každý jeden set týchto dvoch borcov je zakaždým originálny a unikátny. Keďže hrávajú plne digitálne, umožňuje im to používať vlastné real-time editovanie a mixovanie skladieb. Vo svojich setoch samozrejme prezentujú z veľkej časti aj svoj vlastný hudobný materiál a celé vystúpenie sprevádzajú naozaj dokonalým showmanstvom a špičkovou komunikáciou s publikom.

Na piateho apríla sa teda dôkladne pripravte a dorazte na párty plne oddýchnutí, pretože prostredníctvom vystúpenia týchto dvoch DJov so skutočne veľkou charizmou sa bude dať atmosféra v klube Dopler doslova krájať. K tomu všetkému prispeje prvotriedna svetelná technika s fantastickou laserovou show a hudobný zážitok umocní dychberúce ozvučenie od L'acoustic.

Ladies and gentlemen, please welcome BLANK & JONES !

05.04.2008 Beautiful Things presents Blank & Jones, DE
Cole, Pico, Jet Fever, Fester
Dopler, Bratislava, Slovakia
Ticket: 400.- Sk Dancefloor, 600.- Sk VIP

07.03.2008 Carat Clubbing
Antena & Vik, Pico, Goldfingers, Pizz@dox, Fester
Unique club, Bratislava, Slovakia
Ticket: 150.- Sk

29.03.2008 Beautiful Things Warmup
Pico & Friends
Radost, Bratislava, Slovakia
Ticket: 100.- Sk

Ivo Ninja, Cosmopolit events, s.r.o.
www.cosmopolit.sk

music

Zdieľať na: 
Publikované: 7. marca 2008 v 00:46 – zdroj: www.cosmopolit.sk – videné: 1897x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2023, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,