Ako vyzerá jeseň v podaní známeho dua PACI PAC? Nový singel, turné a miliónové čísla! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Ako vyzerá jeseň v podaní známeho dua PACI PAC? Nový singel, turné a miliónové čísla!

Ilustrační obrázek

Začiatok jesene odštartovali vo veľkom štýle. Reč je o obľúbenej dvojici PACI PAC, ktorá sa teší priazni detí, ale i dospelákov. Dôkazom je úspešný štart jesenného turné, ale aj mimoriadny záujem o skladby a videá veselého speváckeho dua.

 

paci

Hudobno - vzdelávací projekt PACI PAC, v ktorého pozadí stojí dvojica umelcov: talentovaná herečka Adriana „Paci" Pešinová a bývalý člen skupiny Iné Kafé Mário „Pac" Praženec, ani v závere roka nezaháľa. Prvú októbrovú nedeľu odštartovali turné, pred pár dňami vydali nový singel a s jedným z videoklipov dosiahli rekordnú sledovanosť na YouTube!

Desiatky miliónov videní

Úspechy so svojimi skladbami a videami pre deti dosahujú už pravidelne. Avšak, obrovskou sledovanosťou videoklipu Slon, ktorý pochádza z DVD PACI PAC 2, sa celkový počet vzhliadnutí približuje k číslovke 90 miliónov! Stal sa tak historicky druhým najsledovanejším slovenským videoklipom na YouTube a má našliapnuté bodovať ešte vyššie. Tromfne ho novinka Mliečko? Nechajme sa prekvapiť. Každopádne, úspech daných rozmerov, najmä v našich končinách a v kategórii detskej tvorby, je naozaj triumfálny!

https://www.youtube.com/watch?v=zh_Wb48Tgso

Ďalšia chytľavá novinka

Dvojica PACI PAC predstavila novinku Mliečko iba pred pár dňami. Jej dej sa odohráva v krásnej gazdovskej dedinke Abeland pri Lozorne. Azda aj preto si hlavnú úlohu v klipe strihol ten najpovolanejší. Viac už prezrádza Adriana aka PACI: „ Mário je veľký fanúšik relácie Farma. Bol nadšený, keď hospodár Bagár prijal účinkovanie v klipe a ihneď sa veľmi skamarátili. Okrem neho si tu zahral aj Dominik Hopjak, známy športovec, tréner, triatlonista, bežec a spoluzakladateľ slovenského crossfitu. V klipe účinkujú aj deti z DanceKids a futbal si v ňom zahrali mladí futbalisti z Lábu a Marianky."

paci

Osvedčená spolupráca
O hudbu a text sa postaral Mário Praženec alias PAC, o scenár Adriana PACI Pešinová a klip točil dvorný režisér obľúbeného dua, Miro Roháček. O krásny nový vizuál, ako i návrh kulís, sa zas pričinil grafik Stano JAS Malák. Videoklip vznikol v spolupráci so značkou Rajo a ich produktom Brejky, mimo iného partnerom aktuálneho turné PACI PAC.

https://www.youtube.com/watch?v=RjdA1ef_a9E

Kde ich môžete vidieť?
Ako sme už načrtli, dvojicu možno v najbližších týždňoch vidieť aj naživo. Ich turné odštartovalo 6.10.2019 a celkovo má 14 zastávok naprieč celým Slovenskom. „Pred prvým koncertom v Dolnom Kubíne, kde sme hrali vôbec po prvýkrát, sme mali i trému. Nakoniec všetko dobre dopadlo a prišli si nás pozrieť stovky ľudí. Nechýbali pesničky Levík Leo či novinka Mliečko. Ľudia na ne reagovali fantasticky, deti tancovali pod pódiom a rad na fotku s nami po koncerte nemal konca," prezrádza pozadie prvého vystúpenia v rámci turné mužská polovica známeho dua, Mário Praženec. PACI ho doplnila slovami: „Taktiež sme vyskúšali nové kostýmy. Deťom sa páčil hlavne Pán Trampolíni, ktorý poskakoval hore dole po pódiu a veselú atmosféru o to viac umocnil." Rovnako úspešný bol aj druhý koncert, ktorý sa v Spišskej novej Vsi uskutočnil v nedeľu 13.10. „Opäť sme si užili vystúpenie s vypredanou sálou a parádnou atmosférou, ale najmä radosť detí i dospelákov," zhodnotil posledné vystúpenie PAC.

paci

Najbližšie sa PACI PAC predstavia v Považskej Bystrici 23.10. a Trnave 24.10. Turné ďalej pokračuje V Snine, Vranove nad Topľou, Bratislave, Michalovciach, Sobranciach, Trebišove, či Humennom a zakončené bude 28.11.2019 v Banskej Bystrici.

PACI PAC navštívia však aj tieto mestá:
25.10. Žiar nad Hronom - MsKC - 17.00h
26.10. Žilina - Dom odborov - 17.00h
27.10. Snina - MsKS - 10.00h
27.10. Vranov nad Topľou - Mestský dom kultúry - 16.00h
15.11. Bratislava - DK Dúbravka - 17.00h
16.11. Michalovce - MsKS - 10.00h
16.11. Sobrance - Centrum voľného času - 16.00h
17.11. Trebišov - MsKS - 10.00h
17.11. Humenné - MsKS - 16.00h
28.11. Banská Bystrica - Aula SZU - 17.00h

Lístky na predstavenie si môžete kúpiť v sieti predpredaj.sk ( https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/paci-pac-kamarati-2019-slovensko/ ) alebo v pokladni priamo na mieste konania. Každé dieťa pri vstupe dostane zdarma chutné a zdravé mliečko Brejky. „ Lístky sa rýchlo míňajú, s ich kúpou príliš neváhajte," upozorňuje Mário Praženec a zároveň dodáva, že dlhoročnú priazeň detí si spolu s PACI nesmierne vážia a veria, že svojich fanúšikov nesklamú ani v ďalších rokoch.

paci

Zdieľať na: 
Publikované: 24. októbra 2019 v 12:32 – videné: 125x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,