ADDICTIVE PARTY 9.4.2011: PRÍBEH BRYANA KEARNEYHO – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

ADDICTIVE PARTY 9.4.2011: PRÍBEH BRYANA KEARNEYHO

Ilustrační obrázek


Energia, hustota, rýchlosť a tempo. Čo tieto slová znamenajú? Napríklad aj zvuk írskeho DJ-a/producenta Bryana Kearneyho, ktorý sa môže pochváliť práve týmito nevšednými prívlastkami. Začíname odpočítavať posledné dni Levického Bowling Dance Clubu?

Kearney

Promo kampaň blížiacej sa 14. edície Addictive party beží už na plný plyn. V nedávnej newske bola oficiálne predstavená party a to najhlavnejšie - hudobný šperk v podobe DJ-ského štvorlístka. Tento štvorlístok tvorí aj headliner celého eventu a my si teraz na jeho kariéru posvietime. Dnešná kapitola znie: Príbeh Bryana Kearneyho

Rodák z Dublinu po prvýkrát „privoňal" k DJ-ingu v roku 2002, v niektorom z mestkých klubov. Prvé roky sa niesli fázou etablovania na írskej tanečnej scéne, ostupom času začala tvrdá práca prinášať vytúžené ovocie. Do svojich setov sa vždy snažil a snaží namiešať tie najlepšie ingrediencie, ktoré obsahujú hlavne uplifting trance a prvky techna. Hlavný dôraz kladie na energiu! V roku 2003 začal pracovať na svojej vlastnej party-noci s názvom Tranceformation in the Crypt v legendárnou dublinskom klube Temple Theatre. Elektronická tanečná hudba mu zachutila až tak , že rozbehol svoju vlastnú produkciu. Úprimne, ani sa tomu nemôžeme čudovať. Prečo? Ak by ste mali nejaké otázky ohľadom produkcie a hudobných technológií, tak smelo za Bryanom, pretože ako hovorieval môj starý otec „on má na to školy". V tom istom roku obdržal aj diplom z odboru Sound Operations and Music Technology.


Jeho najväčším mentorom do sveta produkcie bol jeho írsky kolega John O´Callaghan, s ktorým vznikol aj Bryanov debutový singel. Track Restricted Motion si obľúbil hlavne John Askew, ktorý ho následne podpísal pre svoj label Discover Records. V roku 2005 prišiel skvelý remix výnimočnej skladby Lost Emotions od Fire & Ice. Po jeho vydaní sa stal Bryan Kearney prvým írskym producentom, ktorý podpísal svoju prácu pre známy label Bonzai. Osvedčená dvojica nezostala nič dĺžna a prišla s druhým skvelým trackom s názvom Exactly, ktorý katapultoval Bryana Kearneyho až k elite akou je Paul van Dyk a Armin van Buuren.

ap13

Jeho úspešné a hlavne producentsky plodné obdobie pokračovalo remixom tracku Lift od amerického švajčiara Seana Tyasa. V roku 2007 predstavil ďalšie dva zaujimavé tracky More To Life a Punchline, ktoré prezentovali zvuk naprieč celým trance-ovým spektrom. Hlavne druhý menovaný trhal predajné rekordy labelu Discover Records. S týmito úspechmi z oblasti produkcie začali prichádzať čoraz lukratívnejšie hrania. Medzi tie sa zaraďuje hlavne Sensation White v Austrálii, Sunrise Festival v Poľsku, Apokalypsa Festival v Českej republike, Eurofest White v Mexiku (ročníky 2010 aj 2011) alebo Monday Bar Black & White Cruise vo Švédsku. Taktiež nesmieme zabúdať ani na prestížne londýnske kluby The Gallery a Ministry of Sound, ak aj kluby na tanečnej Ibize.


Aktuálny sound predstavuje Bryan Kearney už pod svojou značkou Kearnage Recordings, kde môžete nájsť jeho najnovšie skvosty ako Mexican Rave, The Next Chapter a Ridiculous. Svojmu zosnulému kamarátovi Barrymu venoval energický upliftový track You Will Never Be Forgotten. Perlička na záver. V roku 2008 získal Bryan Kearney nominácie v prestížnej ankete Irish Dance Music Awards v kategóriách Best DJ a Best New Artist.

Nekompromisný štýl hrania Bryana Kearney-ho je známy celej clubberskej obci a je nad slnko jasné, že Levický Bowling Dance Club zrovná tento pán so zemou, pozrite si preto krátky teaser na aprílovú Addictívku :-)

Party Info:
9.4.2011 Addictive party presents
Bryan Kearney /Ireland/
Pizz@dox
Martin Michniak
Paulo Mewini
Bowling Dance Club Levice
Normal ticket: 4 € do 23:00/ 4,9 € po 23:00

Rezervácie VIP vstupeniek posielajte mailom na addictive@websound.eu (Meno a počet VIP miest)

Facebook Fan Page (http://www.facebook.com/pages/Addictive-party/288314817854?ref=ts#!/photo.php?fbid=10150135954162855&set=a.362405252854.158249.288314817854&theater )

Event Addictive party na Facebooku (http://www.facebook.com/event.php?eid=134150603323819 )

addictive party

Zdieľať na: 
Publikované: 31. marca 2011 v 20:58 – videné: 1521x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,