ADDICTIVE PARTY 8.12 @ S-KLUB LEVICE PRESENTS DJS – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ADDICTIVE PARTY 8.12 @ S-KLUB LEVICE PRESENTS DJS

Ilustrační obrázek

Decembrové vydanie vašej obľúbenej Addictive party už klope na dvere. Predstavíme si ďalších dj-s, ktorí sa už túto sobotu predstavia v Levickom S-klube. No čo, máte v line-upe aj iného favorita ako Eddieho?

PIZZ@DOX

vlastným menom Juraj Klička, je mladý a nádejný DJ pochádzajúci zo Starej Turej. Hudbe sa aktívnejšie začal venovať už vo svojich 15tich rokoch, kedy ešte pociťoval vplyvy komerčnejšej hudby. Po čase nachádza krásu synthu a začína sa zaoberať uplifting trance miestami spojeným s tech trance. V súčasnosti preferuje hudbu z labelov Anjunabeats, Vandit, Enhanced, Discover, Fraction, Armada a ich sublabely. Svoje sety skladá väčšinou z nových a ešte nepoznaných veci.

Na Slovenskej scéne sa nepohybuje dlho, len od januára tohto roku, stihol si už však vydobiť rešpekt a obdiv u väčšiny ľudí a to nie len na Slovensku. Zahral si na mnohých miestach Slovenska od Bratislavy až po Košice. K tým najvýznamnejším vystúpeniam patrí hlavne hranie na akcii Beatiful Things v bratislavskom klube Dopler, kde sa predstavil ako support DJ spolu s Joshom v back2back sete. Ďalej je to najväčší elektronický festival na východe, Free Summer, kde sa predstavil po boku Sebastiana Brandta a krásnej Laydee Jane, svoje schopnosti predviedol aj ľuďom na tohtoročnom BeeFree.

PIZZ@DOX - Guestmix for Fafaq's Magic Crayons Show (November 2007) and Kamil Polner & Lucas B show @ Afterhours.fm
(http://www.trancemusic.sk/mp3/pizzadox/Dox.zip)

Pravdepodobne najväčší úspech tohto mladého talentu za mixpultom pripomíname nasledujúcou fotografiou. Kohože to Doxo vytláča zo stage-u? :)

DEEDS & PETIT DJ

Kombinácia týchto dvoch mien je učebnicovou ukážkou trendu nastupujúceho electra na Slovensku. Patria medzi prvých slovenských djov, ktorí sa špecializujú výlučne na electro house. Ich spolupráca sa datuje od marca 2007. Predtým ako sa rozhodli na trvalej spolupráci , sa pozorne sledovali na rôznych parties. A tých nebolo málo.
Za zmienku určite stoja: 4 elements clubbing tour (KE), Back to Basics (SI), Schranzhell (TN), Contact with Filterheadz (Šaľa), Tina Sony Ericson Tour 2007 (Senica), Toshiba Summer Beach Rudava 2006 - Malé Leváre (najväčší hudobno športový festival na Slovensku) a mnohé iné...

Okrem dj-skej činnosti sa obaja venovali aj promotérskemu chlebíčku. Sú otcami akciám: The Floor, Kameňák, Friendly House (MA), Dance 4 Ever, Beseda u gramofonu. Hlavnou ideou ich týchto parties bolo priniesť do svojho mesta to najlepšie, čo dnešná slovenská klubová scéna ponúka. Kvalitný line up, podporený masívnym zvukom a pestrým parkom svetelných efektov, vždy potvrdil to, že nie je dôležitá kvantita ale kvalita. A o túto kvalitu nikdy nebolo núdze. O tom svedčí aj novovzniknutý typ stálych fanúšikov electro houseu, ktorých počet nie je malý a rozrastá sa geometrickým radom.

Pri sólo hraniach títo dvaja dji zisťovali, že im v ich setoch niečo chýba. Až keď počuli hrať jeden druhého na spoločnom stage-y, prišli na ten správny recept ako spraviť z obyčajnej párty neobyčajný zážitok.

PROMOSET NA DOWNLOAD (http://www.friendlyhouse.eu/downloads/DeedsVsPetitDJ-May.mp3)

DJ THOMAS

Je snáď potrebné túto stálicu na nitrianskej scéne predstavovať? Zhrňme aspoň to najstručnejšie pre tých menej znalých :)

Thomasove začiatky s clubovou scénou sa datujú už od roku 1998, keď začal navštevovať prvé klubové party a priúčať sa Dj-skému remeslu, ktorému sa venuje už od roku 2000.

Jeho sety sú zamerané prevažne na progressívnu hudbu s nádychom electra a techna. Jeho láska k elektronickej hudbe vyrástla do štádia, keď začal organizovať vlastné partys. Na svedomí má mimoriadne úspešnú klubovku Amnesia, na ktorú pozvanie neodmietli svetové hviezdy ako Africa Islam, Chris Sadler, či posledne Angelo Mike.

THOMAS PROMOMIX FOR WEBSOUND.EU NA DOWNLOAD
Stiahni TU


PS: Tešíme sa na vás :)

jpg

Zdieľať na: 
Publikované: 3. decembra 2007 v 23:48 – videné: 2352x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2024, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,