ADDICTIVE PARTY 12.9.2009: LUXUSNÁ JAZDA S CLUBWARE! - Bowling Club - Levice – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

ADDICTIVE PARTY 12.9.2009: LUXUSNÁ JAZDA S CLUBWARE! - Bowling Club - Levice

Ilustrační obrázek


Letné obdobie sa pomaly blíži k svojmu tohtoročnému záveru. Pomaly vytrasieme piesok z topánok a o necelý mesiac naštartujeme klubovú sezónu v Leviciach! Slovo LUXUS tentoraz nepodčiarkneme len zmenou priestorov ale aj čerstvým sponzorom a tým je ClubWare!

 

Vyvrcholenie Addictive Party k nám letí raketovou rýchlosťou. Určite už mnohí z vás netrpezlivo čakajú na pocit, keď vstúpia do Bowling Dance Clubu v Leviciach. Avšak k samotnému dňu "D" chýba ešte pár dní a práve tieto si spoločne vychutnáme úžasnou jazdou, ktorej záver bude 12. septembra v samotnom kotly „adiktívky".

Jazda práve začína..

Našu pozornosť tentoraz upriamime na vás. Istotne v mnohých hlavách padli otázky typu: „Čo zažijeme na party ?", alebo "Čo nás vlastne čaká ?". Na tieto vskutku zaujímavé dilemy odpovieme práve teraz. Kedže ešte predpokladáme pomerne teplé počasie, azda každému dobre padne príjemné osvieženie v podobe dekorovanej obloženej misy osviežujúceho ovocia. Na pódiu sa predvedú nádherné gogo tanečnice, ktoré budú odeté pod taktovkou hlavného sponzora party ClubWare. Skvelý partner, ktorý ponúka nápaditú módu a trendy doplnky, vrelo podporí „adiktívku" mnohými darčekmi a žensko-tajuplným Clubware komandom, o ktorom ešte budete počuť :).

c

Absolútnu premiéru v Bowling Dance Clube zažijete aj prostredníctvom VIP Room. Priestor klubu bude vkusne upravený samotnou výzdobou a spomínanou VIP Room. Prostredníctvom tohto priestoru si môžete vychutnať nerušené súkromie s vašimi priateľmi, takisto sa rýchlo sa občerstviť pri vlastnom bare a tak v kľude doplniť „zásoby". Každý kto už pohostinnosť TOP Vip priestorov Addictívky zažil vie, že myslíme aj na vaše žalúdky. Čo všetko sa však na stoloch objaví, zostane opäť pod rúškom tajomstva. Počas pobytu vo VIP room budú k dispozícii aj očarujúce hostesky, ktoré vás privítajú krásnym úsmevom a budú rozdávať darčeky od spomínaného partnera ClubWare. Chutné prekvapenie si pre vás pripravil aj Bowling & Cocktail Bar. Toto všetko a ešte viac nájdete vo VIP Room.

c

A POZOR REZERVÁCIA!

AP-team & Bowling Dance Club Levice sa rozhodli o jednoduchú rezerváciu vstupu na party. Normal vstup, alebo VIP vstup si môžete zarezervovať z pohodlia vášho domova na e-mailovej adrese rezervacie@bowlinglv.sk. Do e-mailu je potrebné uviesť Názov party/Meno/Mesto/typ vstupu. Na jednu rezerváciu pripadajú dve vstupenky. Po obdržaní e-mailu s rezerváciou Vám bude obratom poslaný kód, ktorý je potrebný si uschovať. Po jeho predložení spolu s dokladom totožnosti na bráne Bowling Dance Clubu v Leviciach Vám bude vstupenka predaná. Ešte raz Vám pripomíname, aby ste si kód nezabudli uchovať a priniesť ho so sebou. Uplatniť si rezerváciu bude možné len do 23:00 hod. Po tomto čase budú rezervácie neplatné. Každý, kto si túto veľkolepú party nechce nechať ujsť, by sa mal poponáhľať, lebo počet vstupeniek bude obmedzený kvôli dodržaniu komfortu návštevníkov. Tak isto počet VIP lístkov bude striktne obmedzený pre 35 šťastlivcov, takže zbytočne neváhajte.

c

Party Info:
12.9.2009 Addictive Party

presents Ashley Wallbridge (Great Britain)
Nifra, Senor Kuros, Thomas
Bowling Dance Club Levice
Normal ticket:
- 3,50 € (cez rezerváciu)
- 4 € (na mieste)
VIP ticket: 8 €
info: addictive@websound.eu

Ako vidíte, našu spoločnú jazdu sme odštartovali vo veľkom štýle. Avšak Addictive Party radí na vyšší prevodový stupeň. Prosím pripútajte sa...

Váš AP-team & Bowling Dance Club Levice

a

Zdieľať na: 
Publikované: 22. augusta 2009 v 14:02 – videné: 1622x – komentárov: 2 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

Senor_Kuros

Senor_Kuros 22. 8. 2009 v 18:17
to bude luxus no nič motivácia by bola

ato_boss

ato_boss 22. 8. 2009 v 18:07
kokos ale tie zenske


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,