Adam Ďurica sa v novom klipe „Navzájom“ ocitol na ulici medzi bezdomovcami! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Adam Ďurica sa v novom klipe „Navzájom“ ocitol na ulici medzi bezdomovcami!

Ilustrační obrázek

Adam Ďurica predstavuje nový singel „Navzájom", ku ktorému nakrútil originálny videoklip! Pesnička je o tom, ako sa všetko dá zvládnuť, pokiaľ máme pri sebe blízku dušu. Autorom hudby je Adam, text napísal Vlado Kraus a skladbu zmixovala zvukárska legenda Milan Cimfe. Klip je o dvoch bezdomovcoch, ktorí spolu prežívajú neľahké časy a navzájom si pomáhajú.


Sympatický spevák ho nakrúcal pod režisérskou taktovkou osvedčeného Ondřeja Urbanca a kvôli autenticite navštívili v Prahe skutočné miesta, kde sa zdržiavajú bezdomovci. Zúfalú dvojicu si zahrali výborní českí herci Karel Zima a Hanka Sršňová. Novinku „Navzájom" si môžete vypočuť aj na aktuálnom turné Adama Ďuricu, ktoré štartuje už v apríli!Adam Durica

Adam Ďurica má nový singel „Navzájom", ktorým vyjadruje ako veľmi je dôležité mať pri sebe blízkeho človeka. Vo dvojici sa podľa neho dá zvládnuť všetko. Autorom hudby je sám Adam, text mu napísal skvelý Vlado Krausz, pieseň zmixoval legendárny Milan Cimfe. K stihol Adam nakrútiť originálny videoklip.

So spoluprácou na klipe som veľmi spokojný, pretože už po tretíkrát som si pre môj klip vybral režiséra Ondřeja Urbanca. Predtým sme spolu urobili klipy „Spolu" a „Dovtedy", ktoré sú perfektné po technickej stránke a ľudia si ich radi púšťajú. Ondřej je veľký profík a vždy má všetko premyslené. Práve preto aj tentokrát išlo všetko hladko," teší sa Adam Ďurica.

Klip vyjadruje, že milujúca sa dvojica si navzájom vytvára pocit domova, i keď žije na ulici. Ústrednou postavou príbehu sú preto dvaja bezdomovci.

Nakrúcali sme dva dni v Prahe v zaujímavých lokalitách. Podarilo sa nám angažovať skvelých hercov Karla Zimu, ktorý hral napríklad v seriáloch Pustina, Temný kraj, či vo filme Alois Nebel, a Hanku Sršňovú známu zo snímky Ako sa krotia krokodíly, či obľúbeného seriálu Ordinácia v ružovej záhrade. Keďže ide o tému bezdomovcov, navštívili sme príbytky reálnych bezdomovcov a nakrúcali sme v autentickom prostredí. Poviem úprimne, nebolo mi všetko jedno, keď som uvidel, v akých podmienkach títo ľudia žijú. Je mi ich ľúto, keď si predstavím, aká krutá bola tento rok zima," dodáva Adam Ďurica.

Pieseň „Navzájom" je tretím singlom z Adamovho aktuálneho albumu „Spolu", s ktorým sa v apríli chystá na turné.

Adam Durica - Videoklip "bezdomovci"

Na turné sa veľmi teším, pretože na ňom odprezentujem celý nový album „Spolu". A to najlepšie z albumu „Mandolína" a niektoré overené staršie veci, ktoré majú moji fanúšikovia najradšej. Momentálne pracujeme na príprave celej show, aby bol perfektný zvuk a špičkové svetlá. Verím, že to budú skvelé koncerty! To je pre mňa to najviac, čo môžem mojím fanúšikom ponúknuť. Keď navštívim ich mesto so svojím najlepším aktuálnym programom. Chcem robiť aj autogramiády po koncertoch, pretože moji fanúšikovia si to zaslúžia," uzavrel sympatický Hlohovčan Adam Ďurica.

Spevák a skladateľ Adam Ďurica pochádza z Hlohovca. Do povedomia sa dostal po úspešnej účasti v prvej sérii Slovensko hľadá superstar. Medzi hudobnú špičku sa vyšvihol albumom s názvom „Cukor a Soľ", z ktorého piesne „Tam kde slnko" a „Urob ma lepším" patrili k najhranejším skladbám roku 2006. V roku 2009 získal na medzinárodnom festivale v poľskom Rzeszówe cenu Grand Prix ako absolútny víťaz. Obrovský úspech mu priniesol rok 2014, keď si Slovensko zamilovalo pesničky z jeho albumu „Mandolína". Lístky na aktuálne „Spolu tour" si môžete kúpiť v sieti Ticketportal.sk. Viac sa o aktivitách Adama Ďuricu dozviete na http://adamdurica.com/

SPOLU TOUR 2017

11.4.2017 Praha
12.4.2017 Brno
20.4.2017 Prešov
21.4.2017 Košice
22.4.2017 Michalovce
25.4.2017 Lučenec
26.4.2017 Liptovský Mikuláš
27.4.2017 Banská Bystrica
28.4.2017 Žilina
29.4.2017 Martin
03.5.2017 Bratislava
05.5.2017 Trenčín

Zdieľať na: 
Publikované: 7. marca 2017 v 15:53 – videné: 441x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,