Tocadisco na Slovensku v apríli 2009 a s ním Sexi DJane – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Tocadisco na Slovensku v apríli 2009 a s ním Sexi DJane

Ilustrační obrázek

Apríl a Faces! To nebude iba Tocadisco, ale i horúce párty šialenstvo viacerých tvárí a zmyselnosť spojená v hudbe naservírovaná od jednej z najšarmantnejších DJane sveta. Toto všetko sa spája v Thajčanke Nakadii..!

„V roku 1984 som ako veľmi mladý novinár napísal, že Madonna bude tou, ktorá zmení tvár ženskej módy na nadchádzajúcich 15 rokov a to sa i stalo. Teraz, v roku 2005 som opäť našiel mladý fenomén, ženskú DJku z ostrova Koh Samui v Thajsku - Nakadiu. Je veľmi precízna a vidím v nej budúcnosť, ako ikony, ktorá zmení tvár DJského sveta - nádherná serena, elegantná, ale stále dostatočne zábavná a dynamická za gramofónmi ako samotná Madonna, ktorá by si vybrala byť namiesto speváčky DJkou. Čistá poézia v pohybe za pultom - jej mixing a hudba v súzvuku s každým pohybom. Nakadia bude veľvyslancom, nielen pre ženy a ľud Thajska, ale pre celý ázijský svet. Stačí len chvíľočku vydržať, pretože toto bude veľmi rýchly let to megasfér zajtrajška" napísal britský hudobný guru Eddie Gordon.

2

Keby ste chceli použiť iba jedno slovo, ktoré by vždy najlepšie vystihlo Nakadiu a jej vystúpenia za ostatných niekoľko rokov, určite by to bolo slovo „úžasné". Každý klub, každá noc na pódiu s Nakadiou bola tým, čo najlepšie vystihuje práve toto slovo. Na to, aby ste pochopili o čom je reč, to musíte jednoducho vyskúšať. Každý, kto to urobil si toto dievča zamiloval aj s hudbou, ktorú hrá.

Ak by výber hudby, prezentácia na pódiu prejav osobnosti spolu s technickou výbavou definovali kvalitu DJa, potom by Nakadia dostala plný počet bodov vo všetkom. Všetko je prirodzené, bez falošných úsmevov, komerčných hitparádových titulov a bez veľkého manažmentu, ktorý by ju tlačil. Nakadia si jednoducho užíva, čo robí... Hrá svetu, naozaj jedinečnú hudbu!

Počas roku 2008 Nakadia neustále zlepšovala svoj štýl, ktorý ju momentálne definuje ako skutočnú umelkyňu elektronickej hudby. Má rada hranie dlhých setov, v ktorých vás jednoducho uvarí podľa vlastnej vôle a zároveň tak vytvorí jedinečnú atmosféru noci. Vie presne, ako si získať pozornosť ľudí, stiahnuť ich so sebou a vtiahnuť ich do hudobného výletu, ktorý sa najviac hodí pre daný moment.

3

Klišé, že tréning znamená dokonalosť je to, čo ju dokonale definuje. Jej skromná a zdvorilá povaha necháva mnohých v prekvapení, že odohrala za ostatných 5 rokov viac ako 400 eventov vo viac ako 200 kluboch v 43 krajinách po celom svete. Skúsenosť z hrania pre kluby na celom svete jej dali obrovskú schopnosť dokonale prečítať správanie publika a jeho reakcie. Tie dávajú možnosť naplno zužitkovať jej hudobné a muzikálne kvality za pultom. V kombinácii s osobnosťou Nakadie spôsobujú, že ju musíte vnímať naplno!

V roku 2006 Nakadia vystupovala ako jediný DJ na záverečnom ceremoniáli Majstrovstiev sveta vo futbale na berlínskom štadióne a neskôr si splnila aj sen každého DJa hrať na Love Parade pred viac ako miliónom ľudí.

Počas roka 2008 sa zaradila medzi najúspešnejších DJov pochádzajúcich z Juhovýchodnej Ázie a zároveň medzi zopár šťastných, ktorí takmer neustále cestujú po celom svete. Momentom minulého roka bolo pre ňu opätovná možnosť hrať na Love Parade pred 1,8 miliónom ľudí a zároveň byť súčasťou živého televízneho prenosu. Popri Loveparade potešila svojou prítomnosťou návštevníkov v top kluboch ako Q Club v Zurichu, neuveriteľný hradný klub Ritual na Sardínii alebo taliansky špičkový klub Peter Pan v Riccione. Ázijská hviezda naplnila popri tom viac, ako 50 Top klubov na maximum, aby pri každom jej vystúpení mohli ľudia objavovať kvality tejto mladej umelkyne.
Nie je preto náhodou, že na začiatku roka 2009 sa dostala do hľadáčika renomovaného bookingu. S releasmi na niekoľkých labeloch, cestovaním po svete až po svoju vlastnú reality TV show „Nakadias World" sa javí rok 2009 pre ňu ešte perspektívnejší ako kedykoľvek predtým.

4

Staňte sa aj vy 24. apríla 2009 súčasťou premiérových tónov párty, ktorá má ambíciu, aby ste sa stali jej pravidelnými spokojnými návštevníkmi. A to nielen preto, že vám prinášame prvú DJskú ligu, ale predovšetkým show, ktorá by mala osloviť okrem vašich uší, vaše vnemy a pocity po všetkých smeroch.

Pretože, toto je FACES!

 

Vstupenky na toto podujatie si môžete zakúpiť prostredníctvom predajného portálu www.ticketzona.eu v cene 15 €, alebo 23 € VIP.

Faces present Tocadisco
24. apríl 2009

Location: Dopler, Bratislava
line up:
Tocadisco (D)
Nakadia (TH)
t.b.a.
entry: www.ticketzona.eu
Faces on last.fm

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdieľať na: 
Publikované: 25. februára 2009 v 09:30 – zdroj: Mediazona – videné: 3008x – komentárov: 1 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

scarf

scarf 25. 2. 2009 v 20:26
Videl som nejaké videjko na youtube, celkom dobre nakladala táto dievčina.


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,