Skupina HEX vydáva album Tebe na vinyle, berie si ho so sebou na turné! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Skupina HEX vydáva album Tebe na vinyle, berie si ho so sebou na turné!

Ilustrační obrázek

Skupina HEX si pre fanúšikov pripravila ďalšiu chuťovku! Úspešný album Tebe vydáva vo vinylovej podobe a to v limitovanej edícii. Skladby z nového albumu predstaví kapela na HEX feat. Silné reči TOUR, ktoré štartuje už 5. apríla v Prešove a skončí sa 19. apríla v Bratislave! Ďuďo, Yxo, Fefe a Tybyke samozrejme na šnúre zahrajú aj všetky megahity „Keď sme sami", „Nikdy nebolo lepšie" či „V piatok podvečer".

vynil

Dizajnový a hudobný zážitok. Tak sa dá pomenovať nový vinyl skupiny HEX s názvom Tebe. Piesne „Ľahký song", „Nezaspím", „Dievčatá", „Srdce" či „Tak aspoň chvíľu skús" si fanúšikovia môžu teraz vychutnať aj pri gramofóne.

„Náš zatiaľ posledný album Tebe sme sa rozhodli vydať na vinyle. Hrá naozaj pekne a znie trochu inak ako CD. Master na platni je totiž mäkší. Vinyl má aj peknú dizajnovú podobu, je to taký „meisterstück", " hovorí spevák a autor hudbyPeter „Ďuďo" Dudák.

Skupina HEX má tak na konte celkovo tri vinylové platne. V tejto podobe vyšiel úplne prvý album „Prvá platňa" a výberovka „Všetko najlepšie" je dokonca dvojvinyl.

„V kapele máme radi vinylové platne a dokonca ich zbierame. Ja som sa stal zberateľom pred troma rokmi, je to totiž úplne iný rozmer počúvania hudby. Môj ranný rituál vyzerá tak, že si dám kávu a spolu s dcérkou si pustíme jednu z mojich obľúbených platní. Teším sa, že jej budem môcť púšťať aj naše nové pesničky, pretože napriek tomu, že je malinká, na ne veľmi dobre reaguje. V súčasnosti je veľký boom vinylov a tak sa tešíme, že sa nám ten náš podarilo stihnúť vydať pred turné, pretože dodacie lehoty sú niekedy aj trištvrte roka," konštatuje basgitarista Tomáš „Yxo" Dohňanský.

HEXáci Peter „Ďuďo" Dudák, Martin „Fefe" Žúži, Tomáš „Yxo" Dohňanský a Tibor „Tybyke" Szabados sú na scéne takmer 30 rokov a vždy svojich fanúšikov dokážu prekvapiť. Tentokrát si vymysleli výnimočné spojenie ich hudby a humoru, s ktorým vyrazia na HEX feat. Silné reči TOUR.

hex

„Po dvoch rokoch vyrážame na turné, ktoré bude iné ako naše letné vystúpenia. Povedali sme si, že naši fanúšikovia si zaslúžia niečo nové. Preto sme oslovili Jána Gorduliča so Silnými rečami, ktorý na náš koncert prinesie populárny stand-up. Celý bude o skupine HEX, o jej histórii, plný humoru a Janových postrehov. Samozrejme zahráme všetky nové aj staré obľúbené skladby, veľmi sa na to tešíme," neskrýva radosť Tomáš „Yxo" Dohňanský.

„Na turné zahráme plnohodnotný koncert našej kapely. Zaznejú piesne „Nezaspím", „Ľahký song", „Oteckovia", a uvažujeme, že zahráme obe verzie čiže aj „Dievčatá". Nebude chýbať „best of" našej tvorby, z ktorej sa dá už celkom slušne vyberať. „Indiánske leto", „Nikdy nebolo lepšie", „Keď sme sami" a mnohé ďalšie skladby. Dokonca plánujeme, že s Janom zaspievame pieseň, ktorá bude v každom meste iná, takže sa fanúšikovia majú na čo tešiť. Skúšame aj nové aranžmány našich skladieb. Ja som vyštudovaný klavirista, ale nikdy som na koncerte na klavíri nehral, ale teraz to skúšame a pohrávame sa aj s touto myšlienkou, bude to zaujímavé..." dopĺňa s úsmevom Peter „Ďuďo" Dudák.

Na turné si HEX dali pripraviť špeciálnu scénu, svetlá a zvukovú aparatúru ušitú na mieru. Chalani si naplánovali 8 koncertov od Prešova až po Bratislavu. Na HEX feat. Silné reči TOUR si berú elektrické gitary a sľubujú poriadny nášup. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal. Nový album a vinyl kultovej kapely si môžete kúpiť na www.hex.sk. Informácie o skupine nájdete na www.hex.sk/ a www.facebook.com/HEXOFFICIAL/?…

 

HEX feat. Silné reči TOUR 2018
tourdates
5.4. Prešov - PKO
6.4. Košice - Spoločenský Pavilón
7.4. Poprad - Aqua City
11.4. Nitra - Nájomná Jednotka 210
12.4. Trenčín - Piano Club
13.4. Žilina - Dom Odborov
17.4. Levice - Športová Hala
19.4. Bratislava - MMC

 

Zdieľať na: 
Publikované: 26. marca 2018 v 16:16 – videné: 230x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,