Rozhovor s Dj K-tie (Magic Experiment 29.10.2010 Magic club Brezno) – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Rozhovor s Dj K-tie (Magic Experiment 29.10.2010 Magic club Brezno)

Ilustrační obrázek

Ešte 3 týždne nás delia od party s názvom Magic Experiment. V breznianskom okrese sa po dlhom čase otvoria brány Magic clubu pre takúto výnimočnú noc. Pozvanie do Line up prijali 3 veľmi známe mená: BOSS, DRAHOSH a K-TIE.

Katka aka K-tie mladá djane pochádzajúca z Martina (SR). Už od skorého veku začala navštevovať parties po celom Slovensku. Atmosféra parties a ľudia, ktorí sa venovali hudbe v jej okolí, ju „prinútili" skúsiť, o čom to vlastne celé je. Samotná myšlienka stať sa djkou ju napadla v roku 2008. Počas prvých mesiacov trénovania mala „správnych kritikov", ktorí ju naviedli na správnu cestu. Veľký zlom nastal koncom jari 2009, kedy dostala svoju prvú ponuku zahrať si v Čechách na akcií pod názvom Revolution, kde si raz zahrala aj po boku Michaela C. Onedlho na to sa objavila na festivale Bee Free, ktoré jej otvorilo brány k ďalším hraniam na Slovensku aj v Čechách. Jej sety zneli rôznymi štýlmi, až nakoniec našla čaro v energickom house, progressive house a tech house ale nevyhýba sa ani štýlom ako electro house a techno . Niektoré jej sety boli odprezentované aj v radio shows ako Bassline, Techmusic.org, a iné. Jeden z nich pomenovala „The Beat Up" , ktorý sa stal neskôr stal oficiálnym názvom pre jej promo sety, ktorými sa táto djane prezentuje. Postupne sa na akciách začala objavovať po boku známych mien zo Slovenska a Čiech a stala sa rezidentkou v jednom z českých klubov /Netopýr - Fléda/.

K-Tie

Support Dj's:
Michal Burian, Michael C, Milan Lieskovsky, Schimek, Rosie Romero, Ladida, Boss, Ekg, Grining, Derma, Olix, Geenko, Drahosh, Tlama, Benco, Slavo C, Smoly & Semtex, Eruvie, Nifra, Lelo & Spectus, JohnNek, Dave Szena, Doky & Rusty, F1D0, Rossignol, Teddy S, ...

Clubs:
Panter Club /MT/, Empire Club /BA/, Pucha Club Elegance /BA/, CCX (Clubing Complex) /NZ/, Unique club /BA/, Fan Breznička /LC/, Netopýr Klub (Fléda) /CZ/, Varna Club/CZ/, Cotton Club /PN/, Alien club /CZ/, Dolce Vita /NR/, Fans Club/NE/, Planet Music Club /PB/, Vulkan klub /NO/, Budha Bar /MT/, Club 33 /RK/, Atlantic Bar /ZA/

Open air:
Bee Free 2009 /Horná streda/ Biele Kocky VI /Martin/ White Cubes /Martin/

Radio show:
Radio Sity - Bassline radio show
Radio techmusic.org - Poland vs. Slovakia, Czech vs. Slovakia
Raadio.dps.ee - DJTammela - Express Yourself

Link na download set:
The Beat Up no.4(august 2010) - http://www16.zippyshare.com/v/6246305/file.html


Dovolili sme si teda vyspovedať šikovnú a velmi sympatickú djku K-tie:

Ahoj Katka, sme veľmi radi, že nás potešíš svojou návštevou na strednom Slovensku. V Brezne sa naozaj za niekoľko rokov takáto party neorganizovala. Boli by sme radi, keby si nám odpovedala na pár otázok, aby sme oboznámili ľudí akú hudbu si budú môcť vypočuť v tvojom podaní na akcii Magic Experiment v Magic clube.

K-Tie

1. Ako všetci vieme na Slovensku je naozaj málo báb, ktoré sa venujú djingu, čo Teba priviedlo k tomu postaviť sa za djský pult?

Ahoj T Mike :) Tak djský pult bol pre mňa vždy len z pohľadu návštevníka rôznych akcií po Slovensku, ktoré som dosť často navštevovala. Je pravda, že už od skorého veku som hudbu milovala, či v podobe poslucháča, či dokonca „produkcie" na programe E-Jay :D a podobne. Neskôr som začala spoznávať ľudí, ktorí sa tomu venovali. Skúšala som gramce, playere, nejaký ten softvér ale až neskôr ma to chytilo natoľko, že som sa tomu začala naplno venovať a to, čo ma posúvalo ďalej bola podpora ľudí, ktorú si dodnes veľmi cením a som za to vďačná.

2. Podľa akých kritérií si vyberáš hudbu, ktorú hrávaš na partys?

Úprimne sú to veľké kritéria :D na hudbu som strašný kritik. Pokiaľ ma nejaký track nechytí naplno alebo nejaký prvok v ňom, tak ho do svojho playlistu ani nezaradím. V trackoch hľadám hlavne energiu (ak sa to tak dá nazvať), aby som ľudí na parkete neuspala, hehe.

3. Ako by si definovala štýl hudby ktorý hráš?

Štýl hudby sa dnes presne definovať nedá. Ale viacmenej štýl, ktorý hrávam sa točí okolo houseu. Nachadzajú sa tam rôzne prvky, či už progressivu, techna, ... A hlavne nikdy nedopustím na dobrý vokál, ktorý dokáže track oživiť :)

4. Počas kariéry djky pre aký najväčší počet ľudí si hrala?

Priznám sa, na prstoch som to nepočítala, hehe :) Ale pokiaľ si dobre spomínam tak to bolo v klube CCX v Nových Zámkoch, kde v daný večer bolo 1800 ľudí. Samozrejme vzhľadom na to, že je to 3-poschodový klub, tak tých 1800 som zrovna pod stageom nemala :D

5. Spomínali sme, že party so štýlom hudby ako Magic Experiment sa v Brezne za posledných 10 rokov nekonala. Čo by si odkázala ľuďom, aby na túto akciu prišli?

Tak určite by som im odkázala aby neváhali. Bude to niečo nové pre dnešnú generáciu a človek nikdy nevie, či práve tam si neprídu na svoje. A verím, že bude skvelá atmosféra :)

6. Akú hudbu počúvaš v súkromí?

V súkromí počúvam to isté, čo aj hrám, nakoľko tracky, ktoré mám čerstvo zakúpené si treba poriadne napočúvať. Ale aj mnoho iných štýlov. Či už je to vokalový progressive, chill out a podobne. To ma dokáže vždy dostať do pohody :)

K-Tie

7. Aké sú tvoje plány do budúcnosti?

Som rada, že si sa ma práve to opýtal, lebo veľa ľudí mi pokladá túto otázku a teraz to môžem napísať verejne :) Do budúcna neplánujem vôbec nič... Djing ako taký ma neskutočne baví, robím to pre radosť, pre ľudí a nikdy som nerozmýšľala kam by som to chcela dotiahnuť. Som spokojná s tým ako to je a napríklad také hranie na Ibize vôbec nie je mojím snom :) Som v týchto veciach realistka a úprimne povedané v hudobnej scéne nedá plánovať naozaj nič lebo dnes je svet nevyspitateľný. Jediný „plán" je ten , že sa tomu chcem naďalej venovať a pokiaľ sa bude dať tak neprestať :)

8. Myslíme si, že veľa chalanov bude zaujímať, či taká sympatická djka ako ty je zadaná???

Hehe, tak zadaná nie som ale pravda je, že momentálne je osoba, ktorá mi je veľmi blízka. Ale ako vravím, „čas ukáže" :)

9. Nejaké tvoje motto, či zásada, ktorou sa v živote riadiš???

Ak chceme v živote dosiahnuť nejaký cieľ, tak tomu treba naplno veriť!


Magic Experiment 29.10.2010 piatok
Magic club Brezno
Štart: 21:00

www.techron.sk

Magic Experiment

Zdieľať na: 
Publikované: 8. októbra 2010 v 17:00 – videné: 1979x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,