PAUL VAN DYK - WORLD TOUR 2009: ČO VÁS ČAKÁ? – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

PAUL VAN DYK - WORLD TOUR 2009: ČO VÁS ČAKÁ?

Ilustrační obrázek

Paul van Dyk, svetová hviezda DJských pódií v rámci celosvetového World Tour 2009 navštívi aj Slovensko. V polovici marca, spolu s ďalšími svetovo uznávanými hviezdami vystúpi v hale B bratislavskej Incheby.

Na jednom pódiu, ktoré bude technicky veľmi náročné a na Slovensku bude mať premiéru vystúpi aj známe exotické egyptské DJcombo Aly & Fila, svetovo preslávené zoskupenie DJov Scott Bradford a Chriss Scott aka Lexicon Avenue z Anglicka a najúspešnejší český DJ vo svete Michael Burian.

pvd

Michael Burian sa právom považuje za ikonu, ktorá patrí vo svojej zemi k najznámejším umelcom modernej hudobnej scény. Jeho meno však ďaleko prerástlo hranice štátu a v poslednej dobe ho môžete vidieť na rôznych veľkých eventoch nie len v Európe. Jeho vystúpenia zaznamenávajú obrovský úspech a vždy keď sa niekde objaví, vyvolá neuveriteľné emócie a radosť z hudby. Rovnako si získava svetový rešpekt jeho značka Bohemian recordings pod hlavičkou ktorej nedávno vyšiel úspešný release Vltava. Michael sa venuje aj viacerým rádio shows, ako sú známe Sound Terminal, Dance Exxtravaganza, alebo Bohemian Sessions.

1

Lexicon Avenue je DJský a produkčný tým, ktorý tvorí Scott Bradford a Chris Scott. Toto duo hýbe ľuďmi po celom svete už viac ako dekádu. Stále sú úzko spojení s legendárnymi značkami Hooj Choons, Renaissance, Yoshitoshi. V súčasnosti stále hrávajú na všetkých kontinentoch, produkujú hudbu a remixy pre obrovské množstvo vydavateľstiev a významných svetových umelcov.

2

Najžiadanejšia dvojica producentov a DJov z Egypta Aly & Fila patria popri Tiëstovi či Faithless k oficiálnym veľvyslancom charitatívnej organizácie Dance 4 Life a ich skvelá producentská práca bola ocenená nie len ponukou na remixy pre top DJov planéty, ale i hraniami v tých najvychytenejších kluboch sveta. Vďaka svojej práci pre mnohé svetové DJské hviezdy a ich nespornému talentu patria k tým, ktorých mená sa skloňujú v súvislosti s najväčšími očakávaniami blízkej tranceovej budúcnosti. Aj toto sú dôvody, prečo v tomto roku vystúpali ako jedno z najvyšších „new entry" medzi 100 najžiadanejších DJov planéty a v kompletnej zostave sa predstavia premiérovo u nás.

3

Okrem týchto svetoznámych umelcov sa v line upe objaví aj domáca špička Michal Breeth, ktorý sa predstaví v spoločnom sete s Chrisom Scottom a Drink Team.

4

Všetkým milovníkom kvalitnej tanečnej hudby a veľkolepých parties odporúčame neváhať s kúpou vstupenky, ktorú si v najlacnejšej cene 18,50 € a 30 € VIP môžete online zakúpiť iba cez portál www.ticketzona.eu do konca januára. Od februára sa cena vstupenky zvýši. Rezervačný a predajný systém http://www.ticketzona.eu/ vznikol za účelom zjednodušenia nákupu vstupeniek v reálnom čase. Jeho prvoradým cieľom je zabezpečiť ich maximálnu dostupnosť pre každého, 24 hodín denne, bez nutnosti navštíviť predajné miesto. Vstupenku si z pohodlia bytu, či kancelárie, alebo kaviarne jednoducho vytlačíte sami. Portál je veľmi jednoduchý, všetky potrebné kroky sú intuitívne, systém vás automaticky navedie a pomôže vám bezproblémovo si zakúpiť a vytlačiť lístok. Pre tých, ktorý majú radšej prístup k lístkom klasickou formou kamenného obchodu je tu možnosť zakúpenia lístkov aj v sieti Ticketportal v cene 18,50 € + poplatok, alebo 30 € + poplatok VIP.

Celá akcia odštartuje o 19:00, hrať sa bude až do 7:30 ráno, čím uspokojíme aj tých najnáročnejších. Návštevníkom bude k dispozícii aj oddychová, chill out zóna.

Viac informácií o tejto udalosti roka 2009 nájdete na stránke www.slovakiapromotion.com

Túto akciu vám prináša Sappe, nealkoholický nápoj s veľkými kúskami aloe vera.

Paul van Dyk - World Tour 2009
13. marec 2009
Bratislava, Incheba

predpredaj: http://www.ticketzona.eu/

Ticketportal

www.slovakiapromotion.com
www.paulvandyk.de
Facebook: http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=39083067718

pvd poster

 

 

Zdieľať na: 
Publikované: 14. januára 2009 v 18:49 – zdroj: mediazona – videné: 1317x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,