Nový album skupiny Nocadeň pokrstila Henrieta Mičkovicová vzdušným bozkom! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Nový album skupiny Nocadeň pokrstila Henrieta Mičkovicová vzdušným bozkom!

Ilustrační obrázek

Fantastická atmosféra, krásna krstná mama a plné bratislavské kníhkupectvo. Tak vyzeral krst nového albumu košickej skupiny Nocadeň. Siedmy štúdiový album s názvom Auróra pokrstila herečka Henrieta Mičkovicová vzdušným bozkom. Bratia Kopinovci sa na krste predstavili v skvelej forme a fanúšikom zahrali niekoľko skladieb z nového albumu naživo.

nocaden

Bratia Rasťo a Robo Kopinovci sú na scéne vyše dve dekády a Nocadeň patrí medzi najvýraznejšie slovenské kapely. Ich nadčasový a nezameniteľný skladateľský rukopis teraz pretavili do siedmeho štúdiového albumu, ktorý fanúšikovia aj kritici nazývajú tým najlepším, čo doteraz vytvorili. Za krstnú mamu si Nocadeň vybrali herečku Henrietu Mičkovicovú.

Keď sa pozriete na vizuálnu stránku novej platne, je jasné, že krstným rodičom musela byť žena. Ideálne brunetka. A Henrieta bola istý čas mojou tajnou platonickou múzou," prezradil Rasťo Kopina.

Henrietu Mičkovicovú vnímame jednak ako krásnu ženu, ale je tiež aj partnerkou bratovho spolužiaka Ňusiho Bártu, ktorý nám už krstil jeden z albumov. Tentokrát voľba padla na Henrietu, takže to zostáva u nich v rodine," dodáva s úsmevom Róbert Kopina.

Henrieta Mičkovicová je dlhoročnou fanynkou kapely. Album pokrstila vzdušným bozkom.

Skupinu Nocadeň som začala vnímať vďaka môjmu mužovi a za to mu ďakujem. Sú veľmi výraznou kapelou a sledujem ich už dlho. Albumu želám zaujímavú cestu, aby bola plynulá, plná zákrut a prekvapení. Aby si album našiel veľa poslucháčov. Aby aj ďalšie albumy robili s vášňou, s nadšením a s radosťou, pretože to všetci z tých albumov cítime," zaželala kapele Henrieta Mičkovicová.

Auróra obsahuje 9 piesní a ich autormi sú Rasťo a Robo Kopinovci. Album nahrávali v prešovskom Studiu 7 a aj v ich domácom štúdiu. Na novom CD nájdu fanúšikovia aktuálny rádiový hit „Svitanie" aj minimalistický singel „Tváre", ku ktorým kapela nakrútila podmanivé videoklipy.

nocaden

Tvorba nových skladieb je z môjho pohľadu jedna krásna, priam až meditatívna záležitosť. Keď sa všetky pesničky zhmotnia do albumu, následne sa ten album dostane medzi ľudí a máš to šťastie, že je prijatý pozitívne, dochádza k priam až katarznému pocitu. Tento večer je toho príkladom. Mám veľkú radosť, že sme Auróru uviedli do života spolu s našimi fanúšikmi. Pretože oni sú tiež jednou z hlavných motivácií na našej hudobnej ceste," neskrýval radosť Rasťo.

Nocadeň prišli na krst do bratislavského kníhkupectva Martinus podporiť fanúšikovia, ktorí si vypočuli nové skladby aj hity kapely naživo.

Naše dojmy priamo po krste sú úžasné, fakt sme si to užili. Aj keď je to už náš siedmy album a mohlo by to zvádzať k pocitu nejakej rutiny, my sami si tento pocit nijako nepripúšťame, ale ani to tak prirodzene necítime. Mám z tohto albumu skutočne ohromnú radosť," teší sa Róbert Kopina.

Nocadeň prinášajú na novej platni okrem kvalitných textov, ktoré sú pre nich také typické, aj trocha zmenený zvuk. Kapela sa nebála experimentovania a v oveľa väčšej miere je tu zastúpená elektronická zložka. O finálny zvuk celej nahrávky sa už tradične postaral dvojnásobný držiteľ ceny Grammy Vlado Meller, ktorý označil album za skvelý, podľa neho má moderný zvuk a odráža aktuálne hudobné trendy. V najbližších týždňoch sa bratia Kopinovci chystajú nakrútiť k pesničkám z albumu Auróra ďalšie videoklipy a v apríli ho plánujú predstaviť aj na samostatných koncertoch.

nocaden

Všetky informácie o kapele nájdete na nocaden.sk/ a www.facebook.com/…enofficial/. Klip „Svitanie" si môžete pozrieť tu: www.youtube.com/watch?…

CD AURÓRA

nocaden

1. Tváre
2. Auróra
3. Svitanie
4. DNA
5. Žiletky
6. Domino
7. Znamenia
8. Architekti šťastia
9. Labyrint

Zdieľať na: 
Publikované: 24. októbra 2019 v 13:52 – videné: 157x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,