INTERVIEW: DJ DANJO ZBÚRA NAŠE KLUBY PREMIÉROVÝMI TRACKMI! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

INTERVIEW: DJ DANJO ZBÚRA NAŠE KLUBY PREMIÉROVÝMI TRACKMI!

Ilustrační obrázek

Prinášame Vám interview s Djom Danjom, ktorý sa predstaví ako headliner klubovky Trance Of Love. Akcia sa uskutoční už tento piatok, t.j. 11.9.2009 v klube Oceán v Leopoldove. Okrem neho sa predstavia Toky, Karney, Miss Annie, Pago a Panky. Nech sa páči - sľúbené interview:
Ahoj Danjo, ako sa máš a ako si prežil toto leto?

Mám sa skvelo, leto bolo úžasné, bol som na tour autom na juhu Francúzska, naozaj veľmi krásnej časti sveta.

To musel byť naozaj veľmi zaujímavý výlet. Francúzsko je nádherná krajina, takže predpokladám, že si zrelaxovaný a plný energie.
Haha, určite, naozaj sa teším na nasledujúce mesiace, špeciálne na „Česko-Slovenské" mini-tour. Mám veľa nových trackov, ktoré plánujem zahrať a vlastne toto bude môj debut v oboch týchto krajinách!

Je super, že si spomenul nové tracky, hovorili sme o nich veľakrát aj cez telefón. Budú mať premiéru na Slovensku aj v Čechách. Priamo od teba viem, že pár z nich si ešte nikdy nehral. Takže môžme očakávať, že máš v pláne zbúrať naše podniky svojou hudbou?
Presne tak! Mám minimálne 3 nové tracky ktoré budú mať premiéru na týchto parties: Danjo & Joni - ID / Danjo & aXess - Captivity / Danjo - Lady Grey
Samozrejme mám aj množstvo čerstvého promo materiálu od iných umelcov. Určite si vypočujte moju pravidelnú radioshow Playground, v ktorej prezentujem najnovšie tracky z môjho repertoáru a pripravte sa na poriadnu tanečnú jazdu na parkete!

Aha, takže ty mi chceš vlastne ukradnúť moju show? Ok, tentokrát ťa nechám, budeš tu hosťom. A k tej tvojej radioshow - vypočul som si ju a musím povedať, že sa mi páči. Niektoré tracky sú na jednotku s hviezdičkou. Tiež by som povedal, že tvoja show je dosť odlišná od radio shows ostatných Djs. Tracky, ktoré v nej prezentuješ sa ťažko hľadajú, myslím tým, že ich nenájdeš na napr. Beatport Top Downloaded tracks, či v iných podobných rebríčkoch ďalších download stránok, častokrát sú ale lepšie, než tie, ktoré v nich sú. Myslím si, že každý by mal získať svoju vlastnú skúsenosť s tvojou show a určite zistí, že mám pravdu. Počul si už niečo o českých a slovenských party people?
Ďakujem! Skutočne vkladám každý mesiac veľa práce do mojej show, vyberám len to najlepšie z promo materiálov, ktoré denne dostávam a tiež hľadám to naj na download stránkach. Veľmi rád podporujem nové talenty. Častokrát práve ich tracky hrám a aj týmto sa show snažím spraviť sviežejšou a zaujímavejšou. Playground vždy začína progressive house trackmi a končí tými najťažšími techtrance trackmi s uplifting trance v strede... Presne tak, aké sú aj moje live sety (samozrejme však záleží aj na mojom hracom čase). O českých/slovenských party people.... Nemám s nimi zatiaľ skúsenosť v klube, ale určite verím, že to dokážu poriadne roztočiť.

Tak to oni skutočne dokážu, špeciálne Slováci naozaj veľmi dobre vedia, čo slovo „party" znamená. Z mojej vlastnej skúsenosti môžem povedať, že sú tým najlepším publikom, aké môže mať dj na parkete. Proste ich milujem. Vrátim sa teraz trochu k tohtoročnej Trance Energy. Určite veľa českých aj slovenských djs bude čítať tento rozhovor a myslím, že ľudia by ma zabili, ak by som sa nespýtal túto otázku: Aký je to pocit hrať na Trance Energy?
Je pravdou, že keď sa potvdil môj booking, aj som si poplakal. Je to najväčšia party tohto štýlu elektronickej hudby a je to veľká česť, takže som bol ohromený! Otváral so večer na high contrast stage, pred vchodom stáli dlhé rady ľudí a čakali na to, kým sa otvoria dvere. Začal som hrať, silné svetlá mi svietili do tváre, takže som vlastne nevidel čo sa deje na parkete. Po asi 25 minútach VJ vypol reflektory a ja som zbadal že predo mnou bol už celkom veľký dav tancujúcich ľudí, s rukami nad hlavou! Zimomriavky som mal všade! Po asi hodine tam bolo približne 4000 zabávajúcich sa ludí. Bol som tak nadšený, že som zabudol zahrať track Duende a taktiež jeden bootleg, ktorý som si pripravil špeciálne pre Trance Energy! Po mojom sete som so svojimi priateľmi obehol ostatné pódiá, pozrel som si úžasné Arminove intro. Mal by si tam ďalší rok ísť! Bolo to naozaj skvelé! Našťastie, väčšinu z toho mám zaznamenané na svoju kameru, takže to môžem ukázať vnúčatám, keď raz budem starý a šedivý. „Pozrite sa deti, toto je deduško, ktorý sa vtedy skutočne veľmi bavil"

2

Samozrejme, ja si to tiež veľmi rád pozriem. Máš pravdu, skutočne by som už mal navštíviť Trance energy. Nemal som čas, ale na ďalší rok sa tam stretneme. Dúfam! Posledná jednoduchá otázka: Aké sú tvoje plány do budúcnosti?
Moje plány sú určite venovať viac času produkcii. Dúfam, že sa mi podarí vydať minimálne dva tracky tento rok a zvyšok začiatkom roku 2010. Veľmi rád by som si raz zahral v Rusku a v Číne, tieto dve krajiny sú veľmi vysoko v mojom zozname prianí. Mal som už nejaké ponuky, ale zatiaľ nič konkrétne. Ale momentálne dôležitejšie je nech sú obe pripravované parties poriadnou „peckou"! :D Vidíme sa.

Interwiev by Karney & Danjo

1

Zdieľať na: 
Publikované: 9. septembra 2009 v 00:00 – zdroj: tol – videné: 1299x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,