INFERNO BOOM FEST - Michael Burian a Filterheadz – Catalyzer stage – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

INFERNO BOOM FEST - Michael Burian a Filterheadz – Catalyzer stage

Ilustrační obrázek

Inferno Boom Fest, 2. dňový multižánrový festival, štartuje v piatok 25.7.2008 v martinskom Amfiku. Dnes si v profiloch predstavíme headlinerov Catalyzer stageu. Sú nimi Michael Burian (Cz) a Filterheadz (Bel).

 

 

Michael Burian (Cz)

m

Český DJ Michael Burian patrí vo svojej zemi k najznámejším umelcom modernej hudobnej scény. Michael je ale dobre známy aj za hranicami Českej republiky. Aktuálne je jeden z najvyhľadávanejších Djov v strednej Európe a jeho podmanivé tanečné rytmy máte šancu počuť na parties nielen po Európe, ale prakticky po celom svete nevynímajúc USA či krajiny Ďalekého Východu.

Od 15tich rokov sa aktívne venuje hudbe, aj keď v tomto veku to bolo len hranie na školnej party. Takmer okamžite po tomto prvom verejnom predstavení sa rozhodol venovať elektronickej hudbe a trávil pri nej väčšinu voľného času. Pod veľmi známym presudonymom Electromajk vystupoval Michael až do roku 2001 a stihol okrem vydania svojho prvého singla na nemeckom kultovom labeli Mfs namixovať aj napríklad legendárne a dodnes jedno z najlepších cd časopisu Tripmag (súčasného Xmag), ktoré dostalo názov Trancing.

Stal djom roka 2001 v rámci ankety Czech Dance Music Awards a neodmysliteľne sa zapísal do podvedomia ľudí na najhlavnejších eventoch v Anglicku, Nemecku, Poľsku, Čechách a na Slovensku.Nestačilo mu byť nikdy „len" DJom, od samého začiatku sa venoval aj produkcii, po prvom singli na labeli Mfs ktorý vyšiel pod názvom Orgasmiczech nasledoval singel Blow Me/Hotmale.

Ten bol zvolený dokonca singlom roka 2002 v ankete CzechDanceMusicAwards a stal sa klubovým hitom. V tom istom roku dostáva pozvanie na festival Creamfields, ktorý ho zaslúžene katapultoval medzi európsku špičku a vďaka jeho setom, energickým, precíteným a zároveň nabitým vášňou sa každoročne na spomenutom festivale objavuje jeho meno na popredným miestach. Aj svetoznámy club Amnesia na party-ostrove Ibiza hostil Michaela na party Cream.

Okrem úspešného hrania a produkovania tanečných singlov pôsobil a pôsobí aj ako kvalitný promotér, jeho noc Visage hostila mnoho skvelých mien tanečnej scény a okrem Prahy a Ostravy, kde s ňou pravidelne roztancovával ľudí, si noc Visage užili dokonca aj mimo republiku, vo vyhlásenom klube Capitol v indickom New Delhi.

Michael má na svojom konte aj videoklipy, singel Praha, ktorý vyšiel na labeli z Mníchova, sa odvysielal na hudobnej stanici Óčko, na Prime, na poľskej Vive, na MTV India, na RTL Luxemburg a aj na MTV Južnej Ameriky. Rok 2005 priniesol zopakovanie prestížneho ocenenia DJ roka v Czech Dance Music Awards, Michael má na svojom konte dva tieto tituly a na základe jeho úspechov sa začali v roku 2005 realizovať jeho vystúpenia, ktoré sú snom asi každého DJa a nielen z Čiech či Slovenska :-)

Začal hrať v rôznych destináciach Strednej Ameriky, Indii, absolvoval tiež veľké Východoeurópske turné so svojím DJským kolegom, Tiestom. Napriek všetkým týmto úspechom nespí na vavrínoch, usilovne a hlavne neustále na sebe pracuje a jeho meno bolo, je a aj bude vždy a všade zárukou tej najkvalitnejšej inteligentnej zábavy v kluboch, na festivaloch a rôznych hudobných podujatiach po celom svete...

Viac informácií na: www.michaelburian.com

 

Filterheadz (Bel)

fil

Filterheadz je formácia, ktorú tvoria dvaja belgickí bratia - Bert a Maarten Wilmaersovci. Prvé hudobné kroky urobili ešte v 80. rokoch, kedy sa Bert venoval hre na gitare a Maarten na bicích. V polovici 80. rokoch sa cítili byť najviac ovplyvnení štýlmi ako pop, rock, metal či R&B a kapelami ako The Police, U2 a Simple Minds.

V roku 1996 sa ich záujem preniesol na jazzfusion, acid jazz, čo ich priviedlo ku kapelám ako je Incognito a Brand New Heavies. Taktiež objavili remixy Rogera Sancheza, Masters at Work a Davida Moralesa. Potenciál skrytý v ich hudbe si ešte koncom 90. rokov všimol šéf labelu Headroom Music. Ten ich zoznámil so švédskym triom Headroom, ktoré bratov Wilmaersovcov zasvätilo do produkcie nekomerčnej tančenej hudby.

A vtedy vznikol aj ich názov - Filterheadz. Okrem trackov pre labely Headroom-u Session a Traction sa preslávili tiež skvelými trackami pre Carla Coxa. Vydali množstvo remixov, okrem iného pre ľudí ako Kira, Eddie Amador, Whatever Girl, a iných.

Filterheadz sú dji ktorí prilákajú širšie spektrum cluberov. Aby sme vás presvedčili pozrite si ich videá z vystúpení po celom svete.

Viac informácií na: www.filterheadz.com

Kompletné informácie k Inferno Boom fest festivalu nájdete na: www.infernofest.eu

i

Zdieľať na: 
Publikované: 14. júla 2008 v 22:50 – zdroj: www.spiral.sk – videné: 1516x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,