Inferno Boom Fest 25. 07. Martin: Dj Flight (Uk) a Raw.Full (At) na Out Of Control stage – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Inferno Boom Fest 25. 07. Martin: Dj Flight (Uk) a Raw.Full (At) na Out Of Control stage

Ilustrační obrázek

Inferno Boom Fest, 2. dňový multižánrový festival, štartuje v piatok 25.7.2008 v martinskom Amfiku. Dnes si v profiloch predstavíme headlinerov Out Of Control stage na ktorom bude vládnuť Drum&Bass v sobotu 26.7.2008.Raw.Full - Ill.Skillz ( Ill.Skillz rec. / Metalheadz / Virus / Renegade Hardware / Austria ) 

f_1137445056_big_380

Časopis Knowledge, v jednom zo svojich článkov opisujúcich pestrú rakúsku scénu, sa o ňom vyjadril ako o “rakúskom Andym C“. Je členom rešpektovaného zoskupenia Trife:life. Vo svete je však známejší ako polovica projektu Ill.Skillz ktorý v roku 2001 rozbehli spolu s D.Kayom.V roku 2003 založil rovnomenné vydavateľstvo, ktoré je distribuované cez S.T. Holdings LTD. Spolu pod hlavičkou tohto labelu vydali nemálo kvalitných trackov.

Ich prvý vinyl vyšiel pod názvom X-factor na X-factor Records (Sublabel Loxyho Cylon Recordings). Na úspech tejto platne vzápätí nadviazali releasmi vo vydaveteľstvách ako Metalheadz, Virus, Renegade Hardware, Moving Shadow, Commercial Suicide, Universal Music Austria (tu Raw.Full vydáva svoju breakbeatovú produkciu.

Pod hlavičkou vydavateľstva Ill.skillz Recordings okrem vlastnej tvorby Raw.Fulla a D.Kaya a remixov, mali tú česť vydávať aj ďaľší producenti ako Calyx, Dom & Roland, Klute, Concord Dawn, alebo Marcus Intalex. Vo svojich setoch kombinuje pestré spektrum aktuálneho Drumandbass zvuku, vokálové tracky a tiež aj kúsky s nekompromisnou basovou linkou. Čo Raw.Full predvedie na Inferno Boom feste nechajte sa prekvapiť.

Raw.Full na mysapce: http://www.myspace.com/rawfullillskillz


Flight ( Metalheadz / Bassbin / United Kingdom ) 

flight

Djka Flight meno, ktoré si mnohí zasvätení ihneď spoja s 1Xtra na BBC radio. Flight bola s hudbou spojná, už od veľmi mladého veku jej osobitosť a rôzne druhy hudobných žánrov teda nielen jungle scéna a partys ale aj Pop, Reggae, House, Hip Hop, Soul boli esenciami, ktoré hu formovali.

K djingu sa dostáva v roku 97. Už v 98. má za sebou na konte hosťovania vo viacerých reláciách v éteroch rádií npr: Rinse FM, Rude, Tidy FM, Kool. Po roku vystúpení a samozrejme aj vďaka svojmu talentu a podpory od Kemistry a Storm ktorí jej mix tape posunuli šéfovi Metalheadz Goldimu ktorý ju prijal do Metalheazd rodiny sa stáva rezdintkou nocí Metalheazd crew - Sunday Session a neskôr Groove Connection.

Rezidencia na dvoch úspešných partys posúva Fligh-tku dopredu mimo domácich partys ako: Creamfields, Locus, Movement, Bulletproof, Hospitality, Repercussion, TOV, Warning, Bassbin a Valve, Prototype a Kaos eventov v klube Fabric, ktoré podporila, pribúdali hrania a jej selekciu si mohli návštevníci party vychutnať v krajinách, ako: Rakúsko, Nemecko, Fínsko, Taliansko, Nórsko, Japonsko, Rusko, Poľsko, Švajčiarsko, USA a veľa ďalších.

S príchodom DAB (Digital Radio brought) v roku 2002 nastal ďalší zlom pre Flight. Dostáva sa do radov 1Xtra Drum’n’Bass teamu. A po troch mesiacoch skúšobnej doby sa stáva nestorkou show The Next Chapter,ktorá mapovala scénu a podpororovala aj mladých producentov a djov aj v súťaži: Breaking New Talent v jej pravidelných reláciách vystúpili a prezentovali sa mená, ako npr: Dillinja, Marcus Intalex, Calibre, Storm, Cyantific a tiež čerstvé talenty, ako npr. Martyn, Visionary, ako aj Future Sound Of Cambridge collective.

S drumandbassom 1Xtra vstupuje aj do roku 2004. Party XtraBass weekend sa po predchádzajúcich ročníkoch predĺžila na týždňovú záležitosť, kde Flight a ďalší djs z 1xtra predstavovali to najlepšie z Drumandbassu po celom Anglicku.

Projekt vyvrcholil v roku 2007 pri veľkej “slávnosti” predávaní XtraBass ocenení v Londýne, ktorú uvádzali Flight a L Double. V tom istom roku rádio BBC mení programovú štruktúru a ruší vysielací čas pre Drumandbass ako aj niekoľkým ďalším hudobným štýlom. Flight, ako aj ďalší djs odchádzajú z rádia aj napriek veľkému verejnému protestu. 

Flight sa presadila tiež, ako producent npr. spolupráca s producentom Breakage pod pseudonymom Alias, ktorú si všimli Doc Scott šéf labelu 31 rec. a Kasra (Critical) vyústila k releasom na Critical, Bassbin a Scientific Wax. Jej túžba šíriť svoj zvuk celosvetovo vyústila k  založeniu labelu Play:Musik ktorý zakladá v roku 2005 s priateľkou Paulou Andrews na labely vydali svoje veci producenti, ako npr. Martyn, Heist, alebo Visionary. Flight je djka, ktorá hrá rovné "myšlienkové", deepové, ako aj tvrdé kúsky v premyslených setoch, ktoré uspokoja aj najnáročnejších.

Na Out Of Control stage sa predstaví aj kvalitná československá zostava v zložení: More Beat (Cz), B-Complex (Sk), Sayko (Cz), Smote(Sk), Soundphreakers (Sk), Elwira (Cz), Kubo (Sk), Snippah (Sk) mená, ktoré si predstavíme už v najbližších dňoch.

Kompletné informácie o festivale Inferno Boom Fest nájdete na: www.infernofest.eu 

inferno_fest_finalny_web_poster_640


Zdroj: Spiral.sk

Zdieľať na: 
Publikované: 17. júla 2008 v 11:30 – zdroj: www.spiral.sk – videné: 1353x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,