FATBOY SLIM NA BEATS FOR LOVE, OBROVSKÉ PREKVAPENIE 5. ROČNÍKA! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

FATBOY SLIM NA BEATS FOR LOVE, OBROVSKÉ PREKVAPENIE 5. ROČNÍKA!

Ilustrační obrázek

Najväčšia legenda tanečnej hudby mieri v lete do Ostravy. Na jubilejnom 5. ročníku Beats for Love vystúpi Fatboy Slim. Zdvojnásobuje sa rozpočet a zväčšuje sa festivalový park. Na fanúšikov z celej Európy bude čakať nový obrovský hlavný stage.

 

Beats For Love Aktual

Fatboy Slim patrí spoločne s The Prodigy alebo The Chemical Brothers k najzásadnejším priekopníkom a zakladateľom tanečnej hudby. Je tvorcom legendárnych hitov ako "Praise You", "Right Here Right Now", "Gangster Trippin", "The Rockafeller Skank", ktorý sa objavil aj na soundtracku PC hry FIFA, alebo tanečnej hymny roku 2014 "Eat Sleep Rave Repeat". Klip k piesni "Praise You" vyhral tri ceny a k piesni "Weapon of Choice" dokonca až štyri ceny na MTV Music Video Awards. Fatboy Slim obdržal Ivor Novello Award za celoživotný prínos hudbe. Jeho vystúpenie na pláži v rodnom Brightone prilákalo viac ako 250 000 ľudí a zaradilo sa tak medzi najväčšie tanečné parties na svete!

Fatboy Slim
- Fatboy Slim

Hviezdny Fatboy Slim, ktorý do Dolních Vítkovic priláka poslucháčov snáď všetkých vekových kategórií a žánrov, vystúpi na úplne novej hlavnej scéne, ktorá sa rozprestiera na ploche 20 000 metrov štvorcových. Festivalový areál sa rozrastá o novú obrovskú hlavnú plochu hlavne preto, aby sa neopakovala situácia z minulého roku, kedy organizátor v piatok vyhlásil "Vypredané". Nová kapacita pred hlavným pódiom je teraz okolo 40 000 fanúšikov.

Zardonic
- Zardonic

"O Fatboy Slima sme mali záujem už od druhého ročníka festivalu, ale u mien jeho formátu je tvrdým orieškom už samotná komunikácia s jeho managementom. Našťastie sa nám to tento rok konečne podarilo a po dlhom vyjednávaní sme veľmi nadšení, že môžme oznámiť zatiaľ najväčšie meno za celú históriu festivalu" - komentuje riaditeľ festivalu Kamil Rudolf.

Eva Lazarus
- Eva Lazarus

Fatboy Slim patrí k tým najväčším legendám tanečnej hudby a dokazuje to aj tým, že vystupuje na takmer všetkých dôležitých svetových párties. "Je to človek s neskutočnou energiou, ktorú prenáša na tanečný dav, a jeho viac ako 36 ročné skúsenosti za mixom sú rozhodne poznať. Pre mňa osobne je to jednoznačne svetový DJ číslo 1" dopĺňa Rudolf.

Deadly Hunta
- Deadly Hunta

Beats for Love ale nenavštívi len tento velikán. V priebehu posledných dní organizátori zverejnili mnoho ďalších mien na jednotlivé tanečné pódia, akými sú napríklad venezuelský tvrďák Zardonic, ktorý si festival podmanil pri treťom ročníku v roku 2015, Tom Staar, Kideko a Ben Long z Anglicka alebo Eric Sneo z Nemecka.
Zverejnení boli aj ďalší umelci a na festivale sa tak prvý krát ukáže český rapper Marpo so svojou kapelou Troublegang alebo vokalisti Deadly Hunta, Eva Lazarus a Jamie Irie z Anglicka. Celkovo na festivale vystúpi 400 interpretov z celého sveta. Organizátori do tohtoročného programu investovali oproti minulému ročníku dvojnásobnú čiastku.


Ben Long
- Ben Long

Festival Beats for Love sa koná 5.-8.7.2017 v industriálnom parku Dolní Vítkovice, Ostrava. Takmer 400 umelcov z celého sveta vystúpi na 13 pódiách. Vstupenky sú aktuálne v predaji za 490kč + poplatky predajcu. V predaji sú aj VIP vstupenky, vstupenky do Love kempu, ktorý sa dočká veľkých zmien k lepšiemu. Všetky informácie nájdete na webových stránkach www.b4l.cz alebo na facebookovom profile www.facebook.com/beats.for.love.

Už zverejnené mená:
Fatboy Slim, Wilkinson, Sigala, Danny Byrd, Dope D.O.D., Krafty Kuts ft. Dynamite MC, Lady Waks, Miss K8, Richard Durand, Riva Starr, Tom Staar, Zatox, Balthazar, Ben Long, Billain, Current Value, DJ Fly & DJ Netik, Eric Sneo, Estiva, Eva Lazarus, Freqax, Hallucinator, Jamie Irie, Katharsys, Kideko, Marpo & Troublegang, Matt Mus, N.O.H.A., Ragga Twins, Rachel K Collier, Rawtekk, Forbidden Society, Kosay, MLDj
Tým B4L
Odkazy:
www.b4l.cz - oficiálna webová stránka festivalu
www.facebook.com/beats.for.love - oficiálna stránka festivalu na fb
www.facebook.com/events/871120126355966 - oficiálna udalosť festivalu na fb
Projekt je realizovaný s finančnou podporou statutárneho mesta Ostrava
Projekt je realizovaný s finančnou podporou Moravskoslezského kraja

Zdieľať na: 
Publikované: 27. apríla 2017 v 22:52 – videné: 471x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,