Oslava tanečnej hudby v podobe EDMANIE – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Oslava tanečnej hudby v podobe EDMANIE

Ilustrační obrázek

Ďaľšiu, v poradí štvrtú edíciu veľmi úspešného tanečného podujatia EDMANIA máme za dverami. Útorok 4 júla sa otvoria brány trenčianskeho expo centra kde budete môcť počuť svetovú djskú špičku Armin Van Buuren-a, najžiadanejších psy-trancovýchdjovViniVici, ale aj domáce „Esá" ako napríklad Driftmoon, ReOrder, Milan Lieskovky a daľší. V skratke si predstavíme headlinerov a ukážeme niečo málo čo si pre nás organizátori tento raz pripravili.

 

Armin Van Buuren

Armin Van Buuren

Armin van Buuren začínal ako DJ v klube Nexus doma v Leidene. Už ako 19-ročný sa dostal do povedomia zásluhou skladby BlueFear. Jeho ďalším úspešným singlom bol Communication z roku 1999, ktorý s obľubou hrávali na Ibize. V novembri 2001 van Buurena zaradili na 27. priečku v rebríčku najlepších dídžejov sveta podľa DJ Magazine, čo mu prinieslo ďalšie možnosti. V roku 2003 uviedol na trh svoj debutový album 76, po ktorom o dva roky neskôr nasledovala nahrávka Shivers (2005). V tom čase začal vydávať kompiláciu A State of Trance (ASOT), ktorú každoročne vydáva doteraz. Po prvý raz sa na čelo rebríčka najlepších dídžejov sveta podľa DJ Magazine dostal v roku 2007. Prvenstvo obhájil aj v rokoch 2008, 2009, 2010 a 2012. Celkovo má tak na konte už päť triumfov, čo sa nikdy v histórii žiadnemu inému dídžejovi nepodarilo. Napriek týmto oceneniam uviedol, že život pre neho nie je o oceneniach. Talentovaný Holanďan má okrem spomenutých dvoch štúdioviek na konte aj albumy Imagine (2008), Mirage (2010) a Intense (2013), remixové albumy Imagine: TheRemixes (2009) a Mirage: TheRemixes (2011) a okrem A State of Trance každoročne vydáva aj kompilácie A State of TranceYear Mix, A State Of TranceClassics a UniversalReligion. Armin van Buuren pritom stále moderuje program A State of Trance, ktorý má za sebou už 700 epizód.

 

 

ØrjanNilsen

Orjan Nilsen

Svoje prvé klávesy dostal Nilsen v 7 rokoch a začal na nich pravidelne a často trénovať po niekoľko ďalších rokov, až nakoniec v 16 rokoch dostal svoj prvý vlastný syntetizátor.
Koncom roku 2004 vytvoril Nilsen niekoľko neoficiálnych remixov a skladieb z vlastnej produkcie, ktoré získali pozornosť v trance komunite. Jeho skladby sa začali hrať v rádiu a kluboch po celom svete, aj keď ani jedna z nich nebola vydaná pod žiadnym hudobným vydavateľstvom.
V roku 2006 Nilsen vydal svoj prvý vinyl, ArcticGlobe / Prison Break, pod vydavateľstvom IntuitionRecordings. V tomto roku dosiahla skladba ArcticGlobe 1. miesta v DutchDanceCharts. Odvtedy vydal Nilsenmnoho veľmi kvalitných skladieb, ako napríklad La Guitarra, Lovers Lane, GO FAST! a ďalšie. Nilsen v súčasnosti koncertuje po celom svete a jeho hudobná kariéra sa rýchlo rozvíja.

 

 

ViniVici

vini vici

ViniVici je nový israelský projektAviramSaharai-ho a MatanKadosh-a, známych a skúsených producentov elektronickej hudby už viac ako desiatky rokov.
Koncepciu ViniVici tvorili chlapci s úmyslom vyjadriť svoju lásku k zvuku „starej školy", spojeného s ich progresívnymi nápadmi.
IbogaRecords a FM Bookings, ktoré boli široko považované za najväčšípsytrance-ovýlabel abookingovú agentúru, boli prvými, ktorí videli potenciál projektu a pozvali ich, aby boli súčasťou ich dobre rešpektovanej rodiny spolu s menami ako: AceVentura, Liquid Soul, Ticon, CaptainHook, Atmos a iný.

Armin van Buuren sa vydajril k ich účinkovaniu na hudobnej scéne týmito slovami: "Chcel som pracovať s ViniVici od chvíle, keď sa pustili do hudobnej scény. Len málo producentov má tak dobrýa jedinečný zvuk"

 

 

Team EDMANIA pre túto edíciu pripravuje v spolupráci s MinistryRental úchvatnú audiovizuálnu show na stagi postavenom špeciálne podľa Arminových požiadaviek. Areál EXPO CENTRA bude pre túto príležitosť upravený na maximálny komfort návštevníkov. Organizátori sľubujú pohodlie v oddychovej zóne ChillVill, ale taktiež zábavu na kolotočoch.

mapa

Vstupenky na festival EDMANIA aktuálne v predaji za cenu 44,99€ na Partymenu.eu Na mieste budú vstupenky dostupné za cenu 49,99€ v limitovanom množstve. Všetky potrebné a aktuálne informácie návštevníci nájdu na facebookovej stránke EDMANIA alebo na www.edmania.eu

Plagat

Zdieľať na: 
Publikované: 26. júna 2017 v 11:59 – videné: 504x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,