DJ ANFREE: UŽ SA NEVIEM DOČKAŤ NUCLEONU!!! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

DJ ANFREE: UŽ SA NEVIEM DOČKAŤ NUCLEONU!!!

Ilustrační obrázek

V dnešnej tlačovke k blížiacej sa akcii Nucleon 5 „Out of Control", ktorá sa bude konať 12.12.2008 v Leopoldovskom klube Oceán, sme si pre Vás pripravili interview s DJ-om Anfreem.

Ahoj Anfree! V roku 2008 si hral na mnoho parties, ako som sa dozvedel z tvojho myspace. Ktoré z parties boli pre teba tie najlepšie, na ktorých sa Ti najlepšie hralo a na ktorých si sa najlepšie zabavil? A môžeš nám prezradiť prečo?


Ahojte. Áno informácie máš správne. Tento rok bolo toho pomerne dosť. Takmer každý víkend bolo nejaké hranie, takže zážitkov a skúseností je veľa. Čo sa týka parties, neodlúčiteľnou súčasťou mojej zábavy je vždy Contact v Šali. Je to čistý underground, kde zábava nepozná medze. No musím uznať, že najlepšie sa mi tento rok hralo na open Airport festivale. Nedá sa to porovnať so žiadnou klubovou akciou.

a

Ako mnohí mali možnosť zaregistrovať, tvoj sound sa viac ako pred rokom zmenil... Teraz prevažne hrávaš techno... Venuješ sa ešte aj schranzu? Ako by si charakterizoval tvoj sound?

Mnoho ľudí si mýli pojem schranz a hardtechno. Ja už schranz nehrám. Bootlegové veci sú už dávno za mnou. Hardtechno ma blízko ku klasickému technu, a preto teraz plánujem spraviť nový hardtechno set, ktorý mám poslať aj Niluxovi. No najviac sa venujem technu. Na tomto štýle hudby som vyrastal, aj keď sa tento štýl od vtedy zmenil, stále je to No. 1 u mňa. Obľubujem tribalové prvky a predovšetkým tracky musia mať pumpingový nádych.

Žijeme v digitálnom svete. Viem, že ty taktiež hrávaš cez notebook...V tomto roku si prešiel z Torq-u na Traktor Scratch... Si spokojný so svojou voľbou? Má Tractor Scratch podľa Teba lepšie vlastnosti a možnosti?

Torq bola iniciatíva prejsť na digitálny svet, ale je to akurát dobrý program na začiatky a oboznámenie sa s tým. Teraz mám Traktor Scratch a musím povedať, že doteraz som nemal nič lepšie, vyšiel dokonca upgrade Traktor Scratch Pro, kde sa dajú zapojiť až 4 veci naraz. Plánujem si to kúpiť a ukázať ľuďom, čo sa vo mne skrýva. Taktiež je výhodou, že keď si kúpite jednu platňu, väčšinou sú na nej dobré maximálne dva tracky. Takto je možnosť kúpiť si len to, čo sa vám páči.

a

Začiatkom roku 2008 si sa stal členom bookingu texno.sk. Ako si sa do tohto bookingu dostal? Vedel by si nám povedať, kedy a či vlastne portal texno.sk bude fungovať?

Dostal som sa tam úplnou náhodou. Hral som vtedy na akcii v Dubnici nad Váhom a boli tam aj Superfly Djs, zakladatelia techno.sk stranky. Hral som už pár krát pre nich, no vždy hardtechno. Keď si všimli, že hrám aj tribal techo, ktoré zbožňujem, poskytli mi možnosť dostať sa do bookingu techno.sk. Samozrejme som to prijal. A čo sa týka techno.sk stránky dúfam, že bude fungovať. Ľudia potrebujú túto stránku!

S hlavnou hviezdou večera - Clodagh si hral aj na Airporte. Mal si možnosť spoznať Clodagh aj osobne? Čo na ňu hovoríš ako na osobnosť a na DJ-ku?

Clodagh je skvelá osoba, ktorá žiari ako slnko na oblohe keď ju vidíte. Vyžaruje z nej úžasná energia, ktorá sa prejaví aj pri jej Djingu. Ako Djane je úžasná, čo dokáže spraviť či už s malým, alebo obrovským davom. Chcel by som si s ňou zahrať back to back. hh.

Na party Ťa sprevádza tvoja priateľka. Teda nespomínam si, že by sme Ťa na party videli samého, bez nej... Tvoríte síce veľmi pekný párik, ale nevadí Ti to niekedy? Vieš ako, si predsa DJ, holky na to letia...

Či na to holky nejako letia nemyslím si. Nevadí mi to, že je pri mne, mám u nej veľkú oporu, takže som spokojný. Snažím sa ju dokonca učiť Djing, a celkom jej to ide, takže možno aj o cca pol roka ju uvidíte prvý krát aj za pultom ako Duo so mnou.

Máme už december, teda rok 2008 sa nám pomaličky ale isto blíži ku koncu... Bol pre teba tento rok niečím prelomovým? Čo pre teba znamenal tento rok v osobnom živote a čo v djingu?

V osobnom živote tento rok nepriniesol nič extra nového. Akurát veľa super parties. V Djingu mi priniesol veľa nových skúseností v trikoch na mixážnom pulte a spoznal som kopec Djs zo zahraničia.

A čo blížiace sa Vianočné sviatky? Kde budeš tráviť najkrajšie sviatky roka? A aký máš plán na Silvestra? Budú to pre teba sviatky pokoja, alebo aj počas sviatkov máš nejaké hrania?

Tieto sviatky nejako moc neuznávam, takže budem buď s priateľkou doma alebo niekde na party. Hranie mam iba 12.12., 20.12. a 26.12. a potom až po novom roku. Takže budem mať voľno, no neodpustím si 25.12. vianočnú akciu v Šali. A Silvester? Ešte stále neviem, no doma istotne nebudem.

anfree

A čo novoročné predsavzatia? Dávaš si nejaké? Keď si si aj nejaké novoročné predsavzatie dal, aj si ho splnil? Môžeš nám prezradiť tvoje novoročné predsavzatie do roku 2009?

Novoročné predsavzatie si nedávam, no tento rok to bude výnimka. Moje predsavzatie na nový rok je, že začnem produkovať hudbu. Dúfam, že sa mi to podarí.

Na Nucleone 5 vystúpiš ako prvý a tento krát Ťa budeme mať možnosť počuť v neobvyklej forme...v špeciál progressive sete...Na čo sa môžeme teda v podaní Anfreeho tešiť?

Progressive som už strašne dlho nehral, preto sa aj celkom teším. Takže nechajme to na prekvapko.

Na budúci týždeň v piatok sa uskutoční očakávaná a už spomínaná Nucleon 5 party v Oceán klube v Leopoldove. Čo by si odkázal ľudom, ktorí sa ešte nerozhodli, či majú na túto akciu ísť?

Táto akcia je veľmi úspešná, keď má už piate pokračovanie, čo znamená, že každá akcia musí byť vždy lepšia od tej predchádzajúcej. Takže je skutočne sa na čo tešiť.

 


Zdieľať na: 
Publikované: 1. decembra 2008 v 22:20 – zdroj: nucleon – videné: 1506x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,