DIAFRAGMA : presents Connections tour 2008 – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

DIAFRAGMA : presents Connections tour 2008

Ilustrační obrázek

19. apríl METRO CLUB Šala. Connections tour- connecting countries, connecting music, connecting party people! V rámci svojho svetového turné sa nám predstavia hneď dvaja headlineri pozostávajúci z jednej sympatickej latinoAmeričanky, ktorá absolvuje na Slovensku svoju premiéru! Predstaví sa ako Djane v spolupráci so známym americkým techno producentom, ktorý sa predstaví Live. Bude sa jednať o synchronizáciu dj setu a live setu v reálnom čase doplnenú skvelou technikou mixu a ostrými live loops !!! V každom clube pojde o ojedinelý a originálny nadpozemský zážitok. Na žiadosť organizátorov sa pre Slovensko pripravuje špeciálny set "a la Metro roasted in own sauce" !

Takže pekne po poriadku, Diafragma sa po dlhom dvojročnom spánku preberá k životu a záleží na vás či to bude na dlhšie alebo zaspí na dlho opať. Počas spánku sa nahromadilo obrovské množstvo energie, ktorá to už nezvládla a 19. to všetko vyvrcholí. Prinesieme Vám tkzv. techno evolúciu. Čize sa bude začínať od minimalu až minimaltechna, cez oldskull techno, Detroit, industrial techno, hardgroove až po hardtechno. Aby nebola noc monotónna, všetko sa bude pekne vyvíjať ako rastlina za mesačného svitu. A to len preto, lebo mi elektronickú hudbu nerorozdeľujeme, ale spájame !!!

Ak sa vám zrýchlil srdečný tep a nastali zvláštne komplikácie počas čítania, tak sa poriadne nadýchnite a pripravte sa. Predstavujeme vám všetkých účinkujúcich DJs, ktorí si to 19.apríla v Metre s vami rozdajú:

Prvým headlinerom, ktorý vám ukáže spanilú techno-hard techno jazdu, je sympatická a veľmi žiadaná djka z kolumbijskej Bogoty ADRIANA LOPÉZ, ktorá stále vo svete ukazuje prečo patrí do svetovej techno elity.

music

Jej doprovod bude robiť z ďalekej Kalifornie v USA, a to z mesta Los Angeles, producent a v neposlednom rade Dj FANON FLOWERS. Producent rešpektovaný Jeffom Millsom, Adamom Bayerom, Kevinom Saundersonom a inými...

music

Pre milovníkov tvrdého techna je v zálohe pripravený supertalent Dj CHERING z Barcelony, ktorého ste si už mohli vypočuť u nás na nedávnom Pulzare a určite to stálo za to!Žiadaný najlepšími španielskými klubmi.

music

Ďalším zaujímavým hosťom bude dj narodený v Indii a žijúci v malom španielskom štáte Andorra, milovník slovenského techno zvuku OSCAR BABANI, pravidelne hrávajúci so svetovou techno špičkou v katalánskej Lacove.

music

A aby to nebolo všetko, z peruánskeho hlavného mesta Lima doletí šikovný Dj DENIZER! Stihol sa už predstaviť na známych open airoch vo vnútrozemí aj na pobrežiach Peru.

music

Z domáceho Slovenska bol výber dosť náročný a vsadili sme na ostrieľaného matadora slovenského techna Dja a producenta Dja BOSSa, úspešne reprezentujúceho Slovensko vo svete. Ako ďalší v poradí bude veľmi dobre známy domáci hard techno dj zo Slovenska, Dj TRONIC. Posledným zástupcom bude človek, ktorý to všetko spáchal, už nejaký ten čas posobiaci v Barcelone, vždy zahalený rúškom tajomstva - IANE CRUT. Už pomaly viac známy španielskému ako slovenskému publiku.
Takže po psychickom šoku z prečítania tohto lineupu vám necháme zopár dní na rozdýchanie a regeneráciu tela aj duše!Všetkých djs si predstavíme podrobne v následujúcich dňoch a preto viac info očakávajte už čoskoro...

Kompletný line up:

DIAFRAGMA Connections Tour 2008

// Dj-Live Techno Set (Adriana Lopéz + Fanon Flowers) //
Adriana López (Modularz, Surco - Colombia)
Fanon Flowers (Mechanisms Industries, Nheoma, Modularz - USA)
Boss (Dolegate - Slovakia)
Chering (Trivialbookings, XtremeFactory, Distorted - Spain)
Oscar Babani (Superfreak - Spain)
Denizer (Fusion - Perú)
Tronic (Texno.sk - Slovakia)
Iane Crut (Diafragma - Slovakia / Spain)

music

Zdieľať na: 
Publikované: 9. marca 2008 v 22:38 – zdroj: diafragma – videné: 1874x – komentárov: 1 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

Jose

Jose 10. 3. 2008 v 20:57
Vyzerá zaujímavá akcia asi sa tu ukážem..


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2024, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,