CONTACT - Už dnes! - 7. máj - Metroklub - Šala – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

CONTACT - Už dnes! - 7. máj - Metroklub - Šala

Ilustrační obrázek

Dámy a Páni, je čas na záverečný sumár. Základné info je známe už dosť dlho a všetko podstatné k nadchádzajúcej búrke sa dozviete v tomto článku. Ak sa chystáte túto noc doslova prežiť, určite čítajte.

 

 

 

Čo vás teda čaká a neminie? Bolo by asi zbytočné vás opäť detailnejšie oboznamovať s faktom, že event Contact vás bude zabávať na 3-och plne na mieru ozvučených a osvetlených stageoch. Nebudú chýbať všetky veci s touto party súvisiace, ako kvalitná videoprojekcia, party shop a vždy nejaké tie malé vizuálne odlišnosti. Čo všetko má už táto party za sebou sa dozviete aj na tomto komunitnom Facebook linku. (http://www.facebook.com/reqs.php#/group.php?gid=34987949403)

Contact sa bude konať vo štvrtok, 7. mája 2009 v šalianskom Metroklube. V piatok je štátny sviatok, takže don´t panic.

Ako sa na záver patrí, priali by sme si, aby ste na tento deň, resp. večer spomínali len v tom najlepšom. Veríme, že sme pre vás pripravili lineup viac ako lákavý a v rámci elektroniky opäť dostatočne žánrovo pestrý pre každého. V mene organizácie sa nebudeme tajiť tým, že na toto zloženie sa osobne tešíme viacej, ako kedykoľvek predtým.

c

Wo co go?

Momentálna situácia ohľadom kvality aktuálneho zvuku techno trackov je veľmi diskutabilná. Napriek tomu, že ´svet´ je denne zasypaný neuveriteľným kvantom všelijakej ´hudby´, popri nepatrnom množstve niečoho, čo skutočne stojí o záujem, je len veľmi málo umelcov, ktorý to dokázali niečím novým naozaj rozprúdiť. Osobu headlinera tohto dielu vnímame síce už dlhšiu dobu, ale možno sme čakali na tú správnu chvíľu. V každom prípade, v momente ako záujem o trance music trošíčku klesol a techno stojí stále na neistej pôde prichádza na rad jeho možná kontinuita. A to v súčasnosti dokázal svojou produkciu len jeden človek...

Vo všetkej počestnosti sa môžete tešiť na vystúpenie absolútneho majstra svojho remesla, človeka ktorý sa raketovým štartom dostal na špicu svetovej produkcie elektronickej tanečnej hudby, človeka, ktorý vystúpi na Slovensku prvý krát.

Techno stage:

Absolútnou peckou bude teda vystúpenie dlho očakávaného, a vskutku fenomenálneho producenta, na ktorého, dúfame, konečne dozrel čas. So svojím charakteristickým soundom budete svedkami totálneho nákladu beatov v jeho charakteristickom štýle (nazvime to funky groovy techno, alebo aj tech-trance?). Hovoríme o headlinerovi tohto stageu a samotnej party, a nie je ním nik iný ako slovinec Dj Reaky. Viac info ako aj jeho produkciu nájdete na jeho mayspace (http://www.myspace.com/reaky)

r

Zahraničnými hosťami v tomto diely rozhodne nešetríme a tomu druhému, ktorému budete zaručene dvíhať ´finger up´ je hustý maďarský remixer, producent a taktiež dj hustého formátu - Peppelino. A keď tým myslíme hustý, tak aspoň toľko, že jeho tracky hrajú týpci ako Cristian Varela, Murphy, Preach či samotný Reaky. Takže natrhnuté zadočky hrozia dokonca druhý krát. Jeho myspace (http://www.myspace.com/peppelinoh) bude opäť to najlepšie info pre vaše uši.

p

O zaručenú, rokmi overenú kvalitu sa postará všetkým dobre známy slovenský Poliak, nekonečne žiadaný a veľmi obľúbený - Dj Schimek (http://www.djschimek.com). Vždy inovatívny a vždy s niečím novým, dlhé roky pôsobenia bezpochyby spĺňa tie najvyššie kritériá aj pre náročnejších poslucháčov. Môžete si byť istý, že tento pán opäť naplní vaše hudobné nároky.

O ničím nerušený priebeh akcie, dokonca o veľmi zaujímavé spestrenie už tak dosť nadupaného lineupu sa postarajú Sepromatique and Erik M aka Double Force. To je názov ďalšieho spoločného projektu, ktorý na techno stagei odprezentujú v svižnom a energickom tempe títo borci. A aby to bolo skutočne unikátne, týmto spoločným počinom sľubujú exkluzívne vystúpenie v double Live PA. Rozhodne treba zažiť.

Lineup a start party tentoraz v minimal-techno-electro prevedení odpália rezidentné Superfláje. Pri samotnom zberkaní sa a zoznamovaní, očumovaní a iných party činností ako požívanie prvých drinkov, budete mať dosť času sa príjemne naladiť.

Café Del Fun stage:

O vysokú atraktivitu a bezpochyby štýlovú hudobnú kvalitu vstupného stageu sa tento raz postarajú samotný protagonisti veleznámeho ťaženia Café Del Fun. V rytme vocal, latino, funky, či tribal houseu vás prevedú ako inak dídžeji z Fun Radia - Truhlík a Carlo. Neodmysliteľnou súčasťou tohto projektu je aj dobre známy bratislavský Braňo dj.

c

 

Hardsound stage:

Hardstyle a hudobné štýly tomu podobné sa stále tvrdšie a hlbšie usadzujú na pôde tretieho stageu, ktorý tak často praská vo švíkoch. O tento fakt a vašu spokojnosť sa teda bezpochyby dobre stará jeho organizátor, rezident a líder slovenského hardstyleu - Dj Enhancer.

Na tento diel si ako hlavného hosťa prizval opäť freakera zo susednej Českej Republiky. Reč je o pánovi, ktorý si hovorí Dark.T.
Sekundovať im budú ako inak Kizzah a Biksi.

g

Lokácia/Klub:
Metroklub sa nachádza asi 10 minút pešo od vlakovej stanice na námestí A. Dubčeka 1, s vchodom v blízkosti supermarketu Jednota.

m

Doprava:
Ak vám do Šale nevedie z vášho mesta priamy spoj, najideálnejší je prestup na Hlavnej stanici v Bratislave. Odtiaľ premávajú vlaky do Šale takmer nepretržite a cesta trvá cca 40 min. Viac info ako aj autobusové spoje nájdete na tomto linku (http://cp.atlas.sk/jrcis.asp?p=AT )

Parkovanie:
Pokiaľ sa rozhodnete prísť autom, veľké parkovisko sa nachádza len pár metrov od klubu, v blízkosti čerpacej stanice G&G.

Štart:
Akcia sa začína o 21.00 hod, kedy na oboch flooroch začne starter dj svoj set. Ak chcete chytiť voľné stoly, nenechajte nič na poslednú chvíľu a príjemne sa nalaďte už od samého začiatku.

Vstup:
Vstupné na tento diel Contactu je 12 €, v prípade, že nevyužijete (http://www.ticketzona.eu/sk/podujatie/contact) predpredaj, alebo nezískate voľný vstup výhrou v online súťaži. Následne vám bude udelená návratka v podobe jednorázovej pásky na ruku so špecifickým symbolom.

Akreditácie:
Všetky akreditované osoby, fotopasy, ako aj výhercovia voľných vstupov sa prihlásia pri vchode k overeniu totožnosti.

Šatňa: Bude funkčná a plne k dispozícii.

Bezpečnosť:
V rámci vlastnej bezpečnosti nenoste do klubu žiadne zbrane ani iné predmety tomu podobné. Pri zistení vám takéto predmety budú preventívne odobraté. Nenoste tiež do klubu vlastný alkohol, ani iné nápoje. Vyvarujte sa zbytočným drahým veciam, zoberte si len to najpotrebnejšie.. (OP, mobil, kľúče...) Na akciu bude dozerať bezpečnostná služba. Nebojte sa im ohlásiť prípadné oprávnené argumenty skôr, ako vec vyústi v zbytočný incident. Dodržujte pitný režim :)

Lineup: Časový rozpis vystúpení jednotlivých djs sa dozviete už štandardne až v klube.

Last info:
Jeden z lídrov elektronických parties na Slovensku - party Contact opäť otvorí svoje brány vo štvrtok 7.5. 2009. (pozn: v piatok je sviatok a deň pracovného pokoja). Neopakovateľné čaro a atmosféra šalianskeho Metroklubu opäť ponúka svoje možnosti a vy musíte byť pri tom. Prinášame vám kvalitnú multižánrovú, elektronickú hudobnú produkciu na 3-och stageoch a veríme, že neodoláte a nevynecháte ani tento diel.
Tento event ponúka možnosť zakúpiť si lacnejšiu vstupenku. V prípade, že ste svojou účasťou na tejto akcii presvedčení, neváhajte a zabezpečte si svoj lístok za predpredajovú cenu 9 € v pohodlí domova. Ako na to sa dozviete na ticketzona.eu (http://www.ticketzona.eu/sk/podujatie/contact)

Contactujeme sa teda už v štvrtok piatok, v každom prípade... Choice is yours...

CONTACT
Location: METROklub /Šaľa /Slovakia
Date: 7.5.2009 (Thursday /štvrtok)
Start: 21.00h
Entry: 12 € / 9 € - predpredaj

Lineup:
techno stage:
REAKY (slo)
PEPPELINO (hu)
SCHIMEK (pl)
SEPROMATIQUE and ERIK M (Live PA)
SUPERFLY DJs

Café Del Fun stage:
CARLO
TRULÍK
BRAŇO DJ

hardsound stage:
DARK T (cz)
ENHANCER
KIZZAH
BIKSI

www.metroklub.sk

v

 

Zdieľať na: 
Publikované: 7. mája 2009 v 12:35 – videné: 1595x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,