COLDHARBOUR NIGHTS 21. 06. Stars Club KE - ROZHOVOR S NIFROU – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

COLDHARBOUR NIGHTS 21. 06. Stars Club KE - ROZHOVOR S NIFROU

Ilustrační obrázek

Už onedlo začína ďalší codlharbour. Ako bolo spomänuté pozvanie ako hlavný hosť prijala Nifra. Pre tých ktorí sa pýtajú o koho ide sme pripravili nasledujúci rozhovor v ktorom sa vám budeme snažiť aspoň trochu priblížiť túto mladú a talentovanú dievčinu.

V krátkosti len toľko, že pochádza s Michaloviec a patrí momentálne medzi špičku slovenskej tranceovej scény, či už ako djane alebo ako výborný producent. Nech sa páči len pre vás NIFRA.

Ahoj Nika ako by si teraz s odstupom času opísala svoje začiatky? Boli aj chvíle kedy si mala chuť všetko nechať alebo to išlo stále ako sa vraví od ruky?

Moje začiatky ? No, sem tam, keď čítam nejaké komentáre na moju osobu tak mi to príde, že niektorí ma ešte stále považujú za začiatočníčku... Myslím, že každý dj už mal taký pocit, kedy nevedel čo ďalej. Ja mám jasné ciele, takže takéto pocity sa mi vyhýbaju, alebo odrážaju veľmi rýchlo.

Nedávno vyšiel pod Coldharbour recordnings tvoj nový track. Okrem originálu boli súčasťou releasu aj dva remixy ktoré majú na svedomí Robert Nickson a páni Eric Tadla a Randy Boyer alias EnMass. Ako to celé prebiehalo? Boli to oni kto si vypýtal zremixovať track? A vôbec aký je tvoj názor na oba remixy?

Ja som dala pár návrhov na remix, ale nakoniec Markus Schulz vybral remixerov. Dosť ma prekvapilo, ze vybral Roberta Nicksona, pretože nepamätám si, žeby, podobný trance vychádzal na coldharbour.

music

Všetci vieme, že Coldharbour je viac progressive trancovo orientovaný sublabel Armady. Chcem tým povedať, že sa pokrylo väčšie spektrum ľudí, čo je len dobre :).

Ja osobne veľmi často hrávam remix od Boyera a Tadlu pretože je neeeeuveriteľne energický a ľudia naňho vždy reagujú. Má perfektný beat na ktorý sa musí proste každý hýbať:)

Týmto ma napadá hneď ďalšia otázka. Boli už aj nejaké ponuky na remixy od iných autorov?

Ja som už dostala asi 3 ponuky na remixovanie, ale všetky som odmietla. Nechcem remixovat všetko zaradom čo sa mi ponukne...


Ako by si charakterizovala zvuk ktorý hrávaš? S čím by si ho porovnala. A ak existuje track, ktorý by si fakt dokázala hrať v každom jednom sete ktorý by to bol?

Česi ma nazývajú Markus Schulz v sukni:P Hrávam väčšinou od progressivu do uplifting trancu. Snažím sa sety vyvíjať.Väčšinou sú to nové veci, nie staršie ako 2 mesiace. V mojej radio show prezentujem len novinky od poslednej epizódy. Tým pádom sa odo mňa nedá očakávať hranie tej istej veci dlhšiu dobu :)

Máš skúsenosti s hraním v najlpeších kluboch, či už na Slovensku alebo v zahraničí. Na ktoré z hraní zatiaľ najviac a najradšej spomínaš?

Zo starších hraní najradšej spomínam na moje vystúpenie na Progress your Mind z minulého roku a z novších hraní, jednoznačne boduje Emotions v Brne.

Myslíš si, že má progressive a trance šancu u nás v Ke a celkovo na východe vybudovať aké take zázemie? Respektíve v čom vidíš problém, že to v Košiciach vyzerá ako to vyzerá?

Je smutné, že v druhom najväčšom meste na Slovensku sa trance veľmi nechytá, hoci snaha tam je. Pamätám si na Transaction v clube Radical, ktorá mohla mať sľubnú budúcnosť... Podľa mňa je to tým, že pred pár rokmi väčšina ľudí v Kočiciach fičala na techne, neskôr prešli na schranz a momentálne sa darí drum n bassu. Košičania sú asi takí, tvrdši :P


Už onedlho presne 14. septembera vystúpiš na jednej z najprestížnejších akcií na Slovensku - Beautiful things v klube dopler v Bratislave. Zahráš si po boku takých mien akými su Giussepe Ottaviany, Marcus Schossow, či samotná ikona Tranceu Tiesto. Aké máš z toho pocity?

Fuuh. Ja sa samozrejme veľmi teším, to si možem zaškrtnúť ďalší splnený sen. Síce o takom niečom sa mi asi ani nesnívalo :P Na Tiestovi som vyrastala, Nu Nrg projekt bol pár rokov dozadu mojim favoritom, no a Marcus, ten momentálne patrí medzi naj Hot producentov/djov. Myslím, že to bude jedna z naj ak nie akcia roka!

Pracuješ momentálne na niečom? Ak áno skús bližšie prezradiť o čo pôjde

Tak momentálne som dokončila follow up na Ready. Chcela som tentokrát urobiť niečo viac energické s big room efektom. Viac prezradím neskor ...

Tak Nika hoď ešte na záver nejaký pozdrav Košičanom a vidíme sa teda toho 21.6 v Starse. Po roku sa opäť na vás teším :)


Tak toto bola Nifra vy ostatní si choďťe urobiť do kalendára na sobotu veľkú poznámku Coldharbour nights, Stars club, začiatok 21:00 a snáď sa zídeme v hojnom počte. Tešíme sa na vás.


S pozdravom Váš COLDHARBOUR NIGHTS team.

music

Zdieľať na: 
Publikované: 20. júna 2008 v 11:00 – zdroj: coldharbour – videné: 2318x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2024, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,