Brrrap! vo zvolenskom World klube! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Brrrap! vo zvolenskom World klube!

Ilustrační obrázek

Po predchádzajúcom uvedení do problematiky s názvom Brrrap vás teraz prenesieme do budúcnosti a ukážeme vám, čo sa bude diať vo zvolenskom World klube, 15. Novembra 2008.

Soundsystém úspešnej slovenskej kapely, dvaja dubstepový DJi/producenti, jeden drum and bassový DJ a hlava Spiralu v jednej osobe a vystúpenie pretransformovaného drum and bassvého MCho. To je len skica, viac v tejto správe no a najviac už priamo v klube!

Prvý Brrrap je pilotnou akciou a agentúra Spiral bude potvrdzovať kvality svojho obsadenia tým, že celá noc je zložená z jej vlastných projektov. Headlinerom tejto noci bude zoskupenie Ear Drum Kru, čo viac dodať... Ak by sa náhodou našiel niekto kto by nevedel to či ono, nižšie uvádzame profil. EDK na Brrrap predvedú svoje djské kvality v mixovanom sete, ktorý sa ani nesnažíme štýlovo ohraničiť. Jasné je snáď len to že pôjde o kvalitu.

Okrem EDK sa na tejto párty ukáže aj Dj Kubo. Tiež meno, ktoré predstavovať je zbytočné. Kubo sa bude sústrediť na "zlomený beat v energickom a pestrom sete pri ktorých hlavnú úlohu bude hrať gradácia a atmosféra okorenená experimentmi." Jeho sety nie sú striktne vymedzené „hrá" sa z celou škálou hudobného štýlu drum and bass od liquid funku až po tvrdý sound s prekvapivými zvratmi a vsuvkami.

Ku legendám sa zatiaľ neradia, ale v každom prípade sa radia k priekopníkom. DJ Miretz a Dj Es_Ha, často vídaní po boku na prvých slovenských a českých dubstepových žúroch dokazujú, že napriek tomu, že dubstep si na Slovensku len pomaly hľadá svoju cestu, je to cesta ktorou sa ísť dá a celkom úspešne. Majú za sebou niekoľko releasov na digitálnych labeloch a vystúpenia na veľkých hudobných podujatiach (Hip Hop kemp, Download, Rainbow atď.) Zahrajú Vám dubstep, grime a UK Garage a všetko z ich okolia pričom v každom z týchto štýlov Vám ponúknu vlastné treky.

Akciu podporí aj Mc Shady, ktorý v krátkom predstavení ukáže svoje skillz pri 140 BPM.

Viac informácií ohľadom akcii s názvom Brrrap prinesieme čoskoro a tu je už spomínaný profil headlinerov:

EarDrumKru (EDK)

Ear Drum Kru vzniklo v roku 1996 ako experimentálny projekt troch DJov a programátora Michala Iliaša, "poznačených" raveovým ošialom ranných 90tych rokov, hlavne kapelami ako The Prodigy, Altern 8, Human Resurce, SL2, Shamen, Moby alebo KLF . Keďže sa každý z nich ako DJ venoval rôznym žánrom, (Matthew /trip-hop, ambient, electronica/, Loggo /techno, electro, house/, Base /jungle, drum´n´bass, trance/) skĺbením viacerých vplyvov vznikala pestrá produkcia, ktorú je na albumoch "Influences"(1998), "Inshure Your Stuff"(1999) a "20 Sympathetic Girls"(1999) veľmi cítiť. Postupom času sa EDK začali venovať hlavne drum´n´bassu.

edk

V roku 2000 prišiel na svet čisto d´n´b album "Steps", z ktorého 4 skladby boli použité na 12" E.P. s rovnomenným názvom. V spolupraci s českým Hardliner recordings stihli ešte prispieť na vinylový sampler skladbou "We Have The Smith"(1999), čo bol posledný spoločný počin pôvodných štyroch členov. Michal sa rorhodol pre sólový projekt a pod názvom Peter G. Hawkens začal v roku 2001 so svojou vlasnou produkciou. Po albume "Three Lo Beat"(2001) boli EDK čoraz častejšie pozývaní hrať ako live act, čo viedlo k prirodzenému "oživovaniu" koncertov.

V roku 2002 sa preto ku kapele pripojil multiinštrumentalista Peter "Hary" Kolla a dva roky na to basgitarista Mišo Sklienka. Časom sa opäť rozhodli zbúrať hranice trendov a tvorili bez obmedzenia. Vznikali hybridné skladby najrôznejších štýlov, od breakbeatu, cez dub, electro, jungle, ethno, až po gitarový trip-hop. Po odchode Miša Sklienku sa v roku 2007 v skupine objavil bubeník Maťo Kmeť, s ktorým sa spoločne vydali cestou neustáleho zlepšovania zvuku a samozrejme koncertov. EDK spolupracuje aj s inými umelcami, napríklad s Wunnou, alebo s Dadou z kapely Nové Mapy. Z pôvodne elektronického projektu je dnes kapela, ponúkajúca živé koncerty, soundsystem, alebo DJ sety, plné zlomených bítov, mixované s dubstepom, trip-hopom, alebo elektrom. Za posledných pár rokov mali ľudia na Slovensku, v Čechách a Rakúsku možnosť vidieť EDK už mnoho krát.

Viac Informácií:

www.spiral.sk
www.myspace.com/eardrumkru
www.myspace.com/eshaprodukcia
www.myspace.com/miretz
www.myspace.com/kubodnb

brrrp

 

Zdieľať na: 
Publikované: 4. novembra 2008 v 14:29 – zdroj: kubo – videné: 1463x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3442

MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAveWheres the Moon

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,