BEAUTIFUL THINGS 22.11.2008 ŠOKUJE! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

BEAUTIFUL THINGS 22.11.2008 ŠOKUJE!

Ilustrační obrázek

 

Ešte mnohým fanúšikom septembrovej Beautiful Things zostávajú v pamäti ich skvelé spomienky. Pravda je ale taká, že čas je neúprosný a my sa posúvame na vlne emócií za ďalšou edíciou BT.

22.11.2008 Beautiful Things presents: Jon O´Bir, Breeth, Toky vs. Boss, Pico

 

Špecifickosť a výnimočnosť je vo vzťahu k Beautiful Things stará známa kapitola. Počas všetkých tohtoročných edícií ste sa vždy mohli stretnúť s niečím výnimočným, niečím čo sa vymiká zabehnutým šablónam klasických parties a priznajme si, že práve to čo nedokážeme presne pomenovať nás vždy tajomne priťahuje. S úsmevom na tvári môžme skonštatovať, že naše experimenty vás po celý rok skvele bavili a my sme plnili daľšie stanovené cieľe. Beautiful Things nabrala na kvalite a zároveň predstavila menšinové no o to kvalitnejšie žánre a ich predstaviteľov. Skúsme zaspomínať na špeciálnu "Chill" performance Tomáša Haverlíka, chrumkavý minimal v podaní DJ Cole, alebo Liveact od Giuseppe Ottaviani-ho a Róberta Buriana.

Aj preto sme blížiacu BT pripravovali s veľkou dávkou umu, aby sme Vás opäť príjemne šokovali a strhli na našu stranu.

Začneme teda po poriadku, pretože nasledujúce vydanie Beautiful Things je skutočne originálne, prelomové a kultové.

Sound Of VANDIT máme nedávno odskúšaný na vlastnej koži. S veľkou šálkou profesionality nám ho odprezentoval Giuseppe Ottaviani. Avšak tento energický sound nám predstaví aj headliner bližiacej sa Beautiful Things. Človek, ktorý prezentoval v roku 2008 svoj sound v podobe albumu From Within. Jonov minimix From Within si môžete stiahnúť tu. Špičkový producent na ktorom je poznať školu majstra Paul Van Dyka. Dámi a Páni držte si klobúky, headlinerom novembrovej Beautiful Things je Mr. JON O´BIR.

Vystúpenia pánov z Vanditu sú vždy niečim výnimočné. A Jon O´Bir nie je samozrejme výnimka. V jedinečnom projekte BT sa predstaví sympatický angličan Jon O'Bir priamo v 4. hodinovom sete. Svoj dvojhodinový euforický set vyskladaný z aktuálnych trackov okorení ďalšími dvoma hodinami v ktorých odznejú tie najväčšie trance klasiky rokov 1998 až 2001. Kým mladší z vás Trance ešte nevnímala a tí starší boli smutný, že sa mu u nás nedarilo tak ako dnes, zahraničný hostia za mixpultom na slovensku boli zakaždým niečo ako splnené vianoce a o aktuálnych hviezdach Top 10 sme len snívali. Preto sme predsvedčený, že fanúšikovia preferujúci klasický trance si prídu minimálne dvakrát na svoje!

j

Avšak bohatosť line-upu nespočíva iba v samotnom headlinerovi. Na stage-i sa taktiež objavia i domáce zvučné mená.

Jeden z najskúsenejších DJ-ov na Slovensku Mr. BREETH má svoje umenie dávno v malíčku. Jeho performance na BT bude pre mnohých fanúšikov daľším vrcholom.

b

Bližiaca sa Beautiful Things priťahuje fanúšikov elektronickej tanečnej hudby predovšetkým ponukou multižánrovosti. Počas histórie celej party sa na stage-i objavilo mnoho zaujimavých dvojíc. Avšak ani jedna z nich sa doteraz nepredstavila v takom svetle ako sa predstaví duo TOKY VS. BOSS. S veľkou pravdepodobnosťou bude táto dvojica uzatvárať celú noc a pre tanečných vytrvalcov to bude orgazmus zložený s tvrdých beatov a zároveň riadna previerka fyzickej kondície.

t

Line-up dotvorí rezident a stvoriteľ Beatiful Things PICO. Je viac ako jasné že s o ekletický výber trackov na novembrovej Beautiful Things nebude núdza. Budete môcť počuť rôzne zmesy elektronickej tanečnej hudby upravované a remixované online na stagei z rúk domáceho majstra.

p

Pevne veríme, že si každý návštevník príde na svoje. Predstavíme pútavý príbeh tanečnej hudby. Teleportujeme vás v čase a zároveň odokryjeme krásne jemné, energické ale aj kontrastne surové formy hudby ktorú každý z nás nosí v svojom srdci. Aby bola dokonalosť zaručená, o svetelnú kulisu a hutný zvuk sa postarajú majstri z MINISTRY! Zatvorte oči a skúste si vybaviť párty snov. Žiadne pravidlá iba vy klub, hudba a DJ-i, ktorý vás nebudú šetriť ani náhodou. Pocítili ste aj vy to jemné mrazenie, ktoré vám práve prešlo celým telom ? Tak to bol zatiaľ len článok a vízia.

Všetky užitočné informácie k Beautiful Things Vám poskytneme v najbližších týždnoch

For Beautiful Things Exclusive Wate

22.11.2008 Beautiful Things presents Jon O'Bir - From Within Album Tour 2008
Toky vs. Boss, Breeth, Pico
Dopler, Bratislava, Slovakia

b

Zdieľať na: 
Publikované: 13. októbra 2008 v 22:58 – videné: 1705x – komentárov: 1 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

ato_boss

ato_boss 14. 10. 2008 v 19:51
vidiiime sa..nemozem vynechaat.!!


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3442

MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAveWheres the Moon

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,