BEAUTIFUL THINGS 22.11.2008 ŠOKUJE! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

BEAUTIFUL THINGS 22.11.2008 ŠOKUJE!

Ilustrační obrázek

 

Ešte mnohým fanúšikom septembrovej Beautiful Things zostávajú v pamäti ich skvelé spomienky. Pravda je ale taká, že čas je neúprosný a my sa posúvame na vlne emócií za ďalšou edíciou BT.

22.11.2008 Beautiful Things presents: Jon O´Bir, Breeth, Toky vs. Boss, Pico

 

Špecifickosť a výnimočnosť je vo vzťahu k Beautiful Things stará známa kapitola. Počas všetkých tohtoročných edícií ste sa vždy mohli stretnúť s niečím výnimočným, niečím čo sa vymiká zabehnutým šablónam klasických parties a priznajme si, že práve to čo nedokážeme presne pomenovať nás vždy tajomne priťahuje. S úsmevom na tvári môžme skonštatovať, že naše experimenty vás po celý rok skvele bavili a my sme plnili daľšie stanovené cieľe. Beautiful Things nabrala na kvalite a zároveň predstavila menšinové no o to kvalitnejšie žánre a ich predstaviteľov. Skúsme zaspomínať na špeciálnu "Chill" performance Tomáša Haverlíka, chrumkavý minimal v podaní DJ Cole, alebo Liveact od Giuseppe Ottaviani-ho a Róberta Buriana.

Aj preto sme blížiacu BT pripravovali s veľkou dávkou umu, aby sme Vás opäť príjemne šokovali a strhli na našu stranu.

Začneme teda po poriadku, pretože nasledujúce vydanie Beautiful Things je skutočne originálne, prelomové a kultové.

Sound Of VANDIT máme nedávno odskúšaný na vlastnej koži. S veľkou šálkou profesionality nám ho odprezentoval Giuseppe Ottaviani. Avšak tento energický sound nám predstaví aj headliner bližiacej sa Beautiful Things. Človek, ktorý prezentoval v roku 2008 svoj sound v podobe albumu From Within. Jonov minimix From Within si môžete stiahnúť tu. Špičkový producent na ktorom je poznať školu majstra Paul Van Dyka. Dámi a Páni držte si klobúky, headlinerom novembrovej Beautiful Things je Mr. JON O´BIR.

Vystúpenia pánov z Vanditu sú vždy niečim výnimočné. A Jon O´Bir nie je samozrejme výnimka. V jedinečnom projekte BT sa predstaví sympatický angličan Jon O'Bir priamo v 4. hodinovom sete. Svoj dvojhodinový euforický set vyskladaný z aktuálnych trackov okorení ďalšími dvoma hodinami v ktorých odznejú tie najväčšie trance klasiky rokov 1998 až 2001. Kým mladší z vás Trance ešte nevnímala a tí starší boli smutný, že sa mu u nás nedarilo tak ako dnes, zahraničný hostia za mixpultom na slovensku boli zakaždým niečo ako splnené vianoce a o aktuálnych hviezdach Top 10 sme len snívali. Preto sme predsvedčený, že fanúšikovia preferujúci klasický trance si prídu minimálne dvakrát na svoje!

j

Avšak bohatosť line-upu nespočíva iba v samotnom headlinerovi. Na stage-i sa taktiež objavia i domáce zvučné mená.

Jeden z najskúsenejších DJ-ov na Slovensku Mr. BREETH má svoje umenie dávno v malíčku. Jeho performance na BT bude pre mnohých fanúšikov daľším vrcholom.

b

Bližiaca sa Beautiful Things priťahuje fanúšikov elektronickej tanečnej hudby predovšetkým ponukou multižánrovosti. Počas histórie celej party sa na stage-i objavilo mnoho zaujimavých dvojíc. Avšak ani jedna z nich sa doteraz nepredstavila v takom svetle ako sa predstaví duo TOKY VS. BOSS. S veľkou pravdepodobnosťou bude táto dvojica uzatvárať celú noc a pre tanečných vytrvalcov to bude orgazmus zložený s tvrdých beatov a zároveň riadna previerka fyzickej kondície.

t

Line-up dotvorí rezident a stvoriteľ Beatiful Things PICO. Je viac ako jasné že s o ekletický výber trackov na novembrovej Beautiful Things nebude núdza. Budete môcť počuť rôzne zmesy elektronickej tanečnej hudby upravované a remixované online na stagei z rúk domáceho majstra.

p

Pevne veríme, že si každý návštevník príde na svoje. Predstavíme pútavý príbeh tanečnej hudby. Teleportujeme vás v čase a zároveň odokryjeme krásne jemné, energické ale aj kontrastne surové formy hudby ktorú každý z nás nosí v svojom srdci. Aby bola dokonalosť zaručená, o svetelnú kulisu a hutný zvuk sa postarajú majstri z MINISTRY! Zatvorte oči a skúste si vybaviť párty snov. Žiadne pravidlá iba vy klub, hudba a DJ-i, ktorý vás nebudú šetriť ani náhodou. Pocítili ste aj vy to jemné mrazenie, ktoré vám práve prešlo celým telom ? Tak to bol zatiaľ len článok a vízia.

Všetky užitočné informácie k Beautiful Things Vám poskytneme v najbližších týždnoch

For Beautiful Things Exclusive Wate

22.11.2008 Beautiful Things presents Jon O'Bir - From Within Album Tour 2008
Toky vs. Boss, Breeth, Pico
Dopler, Bratislava, Slovakia

b

Zdieľať na: 
Publikované: 13. októbra 2008 v 22:58 – videné: 1595x – komentárov: 1 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

ato_boss

ato_boss 14. 10. 2008 v 19:51
vidiiime sa..nemozem vynechaat.!!


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3434

Wheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1StresSKboy30

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2019, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,