ATOMICA: CEZ DEŇ BALETKOU, V NOCI DJKOU! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

ATOMICA: CEZ DEŇ BALETKOU, V NOCI DJKOU!

Ilustrační obrázek

Dnes vám prinášame rozhovor s headlinerkou progressive stagu, rezidentkou známeho klubu 7.nebe a baletkou v jednej osobe djane Jeaniss. Nezabudnite, už o 9 dní vo vašom Piano clube...

1/ Ahoj Jeaniss! Klasická otázka na začiatok - ako sa máš? :-)
Ahoj, klasicky sa mám fajn :-), ale chcelo by to viac slnka, to zimné obdobie mi nerobí moc dobre.

2/ Tento rozhovor sa týka akcie ATOMICA, ktorá prebehne už za pár dní (25.12.) na Slovensku, a kde si headlinerkou druhej minimal-house & drum stage. Ako sa do Trenčína tešíš?
V Trenčíne sem ešte nebola, tak sa rozhodne teším. Keď som u vás naposledy bola v Považskej Bystrici, tak sa mi tam moc páčilo. Takže dúfam, že to opäť dopadne dobre :-)

j

3/ Slovenskému publiku si už mala možnosť sa predstaviť, ale i tak je tvoje meno na SK pre niektorých neznáme. Mohla by si sa im, prosím, stručne predstaviť? (Pre prípadných záujemcov o podrobnejší informácie je tu potom Atomica :-))
No, aby som povedala pravdu, tak nedokážem chvíľu sedieť v pokoji :-), som pre každú srandu - od baletu, cez požiarny šport až po djing. Mám skrátka moc energie.

4/ Na to, že je ti iba osemnásť rokov, nemáš vôbec zle našlapnuté - hrala si na eventoch ako Cybertronic a od júna si rezidentkou brnenského klubu 7.nebe, kde hrávaš a okrem toho si ešte aj profesionálnou baletkou. Ako to ide všetko dokopy? :-)
Je to ako mať dva životy :-). Cez deň baletím v škole a v divadlách a večer vymetám všetky tanečné parkety. Inak som moc rada, že som sa dostala do 7.nebe, otvorilo mi to nové dvere.

j

5/ Keď postavíme vedľa seba balet a djing, je ti bližšie vyjadrenie sa pohybom na nejakú hudbu, alebo byť priamo tým „hudobníkom"? Samozrejme ak sa to dá nejakým spôsobom porovnať...
Tuto otázku si často kladiem na srdce a skutočne ti na ňu nedokážem odpovedať. Obi dve veci mám dosť rada, takže by za mňa musel rozhodnúť niekto iný. Ale to zas neviem kto :-) :-)

6/ Čo všetko predchádzalo tomu, že dnes si žiadanou DJkou a rezidentkou jedného z najznámejších klubov v Brne? Ako to všetko začalo? Keď si si povedala, že chceš byť DJkou?
Na začiatku som to nemala vôbec v plánu, ale mala som to šťastie, že môj priateľ bol DJ a tak ma postavil za gramce. Hudbu som vždy mala moc rada, a tak som sa toho chytila. Potom prišla prvá akcia, prvá ponuka na hranie, prvý manager a potom 7.nebe...

7/ Čo považuješ doteraz za svoj najväčší úspech? Aké pre tebe bolo zatiaľ tým „naj"?
To je ťažké, ale asi letný open air - House Wars na brnenskej priehrade.

8/ Keď sa pozriem na plagát ATOMICA party, v celom line-upe si tam jediná žena. Je to pre teba obvyklá situácia? Alebo sa naopak často stretávaš s nejakou „ženou za pultom"? :-) (Nemyslím teraz akcie v štýle „ladies night" ) A ako na teba v takom prípade reagujú mužskí DJs? Je to tak, že si ťa tým skôr „hýčkajú", alebo je to skôr niečo v tom zmysle „To som teda zvedavý, čo nám teraz predvedieš..."? :-)
Skutočne obvyklá situácia. Síce som párkrát stála za pultom spoločne s djane Patríciou, ale inak ide väčšinou o mužov. Ale skôr to druhé - čo zase predvedie. Ale niekedy i to prvé :-) Proste ako kedy :-)

j

9/ Stretla si sa ty osobne niekedy s niektorými z tých predsudkov, ktoré obecne panujú ohľadne žien- DJok - napr. že keby si nebola mladá a pekná, tak si dnes úplne niekde inde atď.?
Zatiaľ nie a dúfam, že ma to ani nestretne. Najdôležitejšie je vždy kvalitná hudba. A bez tej nie je dobrá party.

10/ Aký je tvoj názor na inú vec? Myslíš, že to majú holky ľahšie ako chlapci, keď sa rozhodnú hrať? Pomohlo tebe konkrétne niekedy to, že si holka?
Myslím si, že asi hej! A to len preto, že holiek je oveľa menej ako chlapcov. Možno to raz bude naopak :-)

j

11/ Keď odohráš svoj set, zostáváš potom ešte na akcii, alebo ctíš heslo „Kto utečie, vyhrá."? :-)
Keď to ide, tak sa snažím zostávať, zabávať sa :-) a poznať nových ľudí. Utekanie je predsa neslušné :-)

12/ A kto neutečie, väčšinou má problém prísť domov po vlastných - nejeden DJ sa už v Trenčíne o tom presvedčil :-) Keby ťa chcel niekto prípadne pozvať na panáka, s čím má u teba šancu zabodovať?
Bohužiaľ som abstinent :-)

13/ ATOMICA má ako headlinera Iana Voida. Vedľa neho sa na hlavnom pódiu vystriedajú okrem iných napr. Michael Poliak, Steen & The Keeper alebo napríklad Golpe. Poznáš sa s niekým z nich osobne? Prípadne koho set by si si rada vypočula?
Poznám ich, nie však osobne. Určite by som si rada vypočula Michaela Poliaka, tak isto ako Steen & The Keeper. A samozrejme i ostatní. Proste sa moc teším na 25teho. :-)

14/ Sme na konci rozhovoru. Ale ešte ako ti poďakujem, tak môžeš niečo odkázať ľuďom, ak chceš. Napríklad prečo by podľa teba nemali 25.12. v Piane chýbať? Alebo prečo by si nemali nechať ujsť zrovna práve ten tvoj set?
Všetci by si mali prísť užiť tie vianočné sviatky poriadne v rytmu hudby. Môj set bude plný rôznych melódie v štýle neotrance- progressive.

ďakujem za rozhovor. A 25.12. v Trenčíne dopočutia :-) -ellle-
Neďakuj, maličkosť :-) Maj sa

Sety na download:
Promo December 2008
Promo August 2008
Promo May 2008

Viac info:
http://www.idj.cz/jeaniss/
25.12.2008 Atomica
Pianoclub Trenčín

NOVÝ ROZMER, NOVÁ FILOZOFIA, NOVÁ PARTY

Main stage: Ian Void (UK)/ Michal Poliak aka BB Mike (CZ) / The Keeper vs. Steen (CZ) / Golpe (CZ)/Flash / Satira
Minimal & D´n´b stage: djane Jeaniss (CZ) / DJ Cole a.k.a. Hyricz / Pago vs Panky / Zybex /Lion dee

Predpredaj v sieti Ticketzona.eu a Ticketportal.sk.

atomica

 

 

Zdieľať na: 
Publikované: 16. decembra 2008 v 21:50 – zdroj: atomica – videné: 1410x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,